Kuruluş

iDisplay, 2012 yılında bağımsız bir anonim şirket olarak faaliyetlerine başlamıştır.Kendi markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme, yönlendirme ve sunum çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital çözümleri, en son teknolojiyi kullanarak üreten bir yapıdır. Her türlü ihtiyaca göre farklı çözümler yaratan, ayrıca bu çözümleri tedarik edip projelendirerek kurulumunu da yapan bir şirkettir.

 iSpot ve PlatPlay

Yazılım çözümleri için PlatPlay, donanım çözümleri için iSpot markalarını oluşturdu. Böylelikle faaliyet alanındaki çözüm ve hizmetleri müşterilerine kendi markaları ile sunmaya başladı.

Türkiye’deki En Büyük Digital Signage Projesi

Türkiye’deki en büyük digital signage projesini Netaş iş ortaklığı ile gerçekleştirdi. Türkiye’nin lider GSM operatörlerinden Vodafone’un Türkiye genelindeki 1.000’in üzerinde noktasında yaygın olarak konumlandırılan 4.200’ün üzerinde profesyonel ekranı, merkezi olarak tek noktadan yönetti.

Bilişim 500

“İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2015” araştırması sonuçlarına göre “Görüntü ve Ses Sistemleri” kategorisinde 3. sırada yer aldı. İlk 2 sırada yer alan Teknosa ve Bimeks, zincir mağaza kanalında faaliyet gösteren ve ağırlıklı olarak tüketici elektroniğine yönelik ürün tedarikçisi firmalardı.

500+ Müşteri

  • Faaliyete başladığı yıl itibariyle 4 yıllık süreçte 500’ün üzerinde aktif müşterinin 15.000’den fazla ekranını 20’nin üzerinde ülkede kurdu ve yönetti.
  • Türkiye çapında 50’nin üzerinde iş ortağı ile projeler gerçekleştirdi.

Room Manager

  • Projelerinde profesyonel ses sistemleri ve LED uygulamaları konularında da çalışmalara başladı.
  • Bir PlatPlay yazılım çözümü olan Room Manager yayınladı.

iDisplay Dünyaya Açılıyor

  • Cezayir, Suudi Arabistan, Dubai’de temsilcilik anlaşmaları yaptı.
  • Almanya ofisini açtı.
  • 1.000 m2 üzerinde LED sistemleri kurulumu yaptı.

ISE 2019

Kendi stant alanı ile katılımcı olarak yer aldığı ISE 2019 fuarında PlatPlay ve iSpot marka ve çözümlerini dünya genelinde pek çok ziyaretçi ve firmaya tanıttı.

iDisplay Büyümeye Devam Ediyor!

VDisplay Şirketini kurdu.
Logitech’in sınırlı sayıdaki yetkili bayilerinden biri oldu.

Desk Manager

Ortak çalışma alanlarının kullanımını kolaylaştıran PlatPlay Desk Manager ürünü yayınlandı.