Room Manager

Akıllı Ofislerinizle Müşterilerinizi ve Çalışanlarınızı Etkileyin.

PlatPlay Room Manager Nedir?

PlatPlay Room Manager, ofis yaşamını daha kolay, daha akıllı ve sorunsuz hale getiren bir rezervasyon yazılımıdır. Müsait toplantı odasını bulmak ve rezervasyon yapmak için zaman kaybetmeyin. Room Manager sayesinde sorunsuz toplantılar organize edebilir, etkin bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Toplantı odalarında bulunan akıllı tahta, ekran, projektör, kapasite vb özellikleri seçerek takviminize uygun odaların müsaitlik durumunu görebilir ve toplantınızı katılımcılara davetiye göndererek organize edebilirsiniz. Bundan sonra tek yapmanız gereken toplantılarınıza odaklanmak olacaktır.

Önemli Özellikler

PlatPlay ile fark yaratın

Kolay Arama Kolay Rezervasyon

Güvenli Rezervasyon

Entegre Platformlar

Merkezi Yönetim

Özelleştirilebilir Görünüm ve İşlevsellik

Konuksever Salonlar, Verimli Toplantılar

İşyeri Analizi

Tüm Cihazlardan Takip

Check in (Giriş) – Check out (Çıkış)

Uyumlu Platformlar

PlatPlay ile platform bağımlılığından kurtulun

Güvenli Rezervasyon

Room Manager, toplantı salonunu RFID kartınızla veya kişisel pin kodunuzla rezerve etmenizi sağlar ve aynı oda için aynı saate başka bir rezervasyon yapabilmek mümkün olmaz.Toplantının sahibi artık bellidir ve iptali ancak toplantı sahibi tarafından yapılabilir. Katılımcılara, rezervasyon sırasında davetiye ve toplantı başlamasına 15 dakika kala da uyarı e-postaları gönderilebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Görünüm ve İşlevsellik

Room Manager kitaplığından standart temaları seçebilir ve görsellik için logonuzu temanıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca yazı tipleri ve renklerle oynayarak, büyülü dokunuşlarınızı ekranlara yansıtabilirsiniz. Standart temalardan tamamen farklı bir tasarım istiyorsanız, bu da mümkündür.

Şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda işlevselliği de özelleştirebilirsiniz. Ekranlar aracılığıyla toplantıya kayıt olarak katılımcı takibi, pin kodu veya RFID ile check-in işlemi, zamanında check-in yapılmaması durumunda odanın müsait duruma döndürülmesi, e-posta ve sesli entegrasyon yoluyla uyarı sistemleri ve daha fazlası düzenlenebilir.

İşyeri Analizi

Şirketinizin rezervasyon davranışı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, işyeri analizimiz size toplantı odalarınızın nasıl kullanıldığına ilişkin istatistiksel bilgiler sunar. Hangi toplantı odalarının ve ekipmanlarının daha fazla tercih edildiği, hangilerinin az kullanıldığı ve hangi ekipmanların sık sık arızalandığını kolayca görebilirsiniz. Şirketinizin gerçekte ihtiyaç duyduğu toplantı odası sayısını belirleyebilir ve alan tahsisini daha verimli hale getirebilirsiniz.

Konuksever Salonlar, Verimli Toplantılar

Oda özelliklerini toplantı gereksinimlerinize göre filtrelemenin yanı sıra, catering ihtiyaçlarınızı da sistem üzerinden talep edebilir ve ve herhangi bir eksiklik durumunda geri bildirimlerinizi iletebilirsiniz. İstenmesi halinde sistem, siparişlerinizi mutfakta yer alan bir ekrana iletebilir. Ayrıca, teknik aksaklıklarda destek almak için teknik servis ihtiyacını ilgili departmana iletebilirsiniz.

Rakamlarla PlatPlay

Bugün birçok ülkede binlerce projeyi başarıyla tamamlayan PlatPlay her yıl portföyüne yenilerini eklemeye devam etmektedir.

0%
Aktif Ekran Sayısı
0
Tamamlanan Proje Sayısı
0
Faaliyet Gösterdiği Ülke Sayısı
0
Müşteri Memnuniyeti

Başarı Öyküleri

Onlar Mutluysa, Biz de Mutluyuz

Mutlu Müşteriler

Müşterilerimizin gözünden PlatPlay

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Gelin konuşalım! Hemen size ücretsiz bir demo gönderelim.