Platplay Hakkımızda

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

Hakkımızda

PlatPlay 2014 yılında İstanbul’da kuruldu. Kurulduğu günden bu yana yeni nesil iletişim araçlarından biri olan Digital Signage teknolojisinin rüzgarı ile yelkenlerini doldurarak, yeniliğe ve öğrenmeye açık genç ve dinamik bir ekiple kendi rotasında yeni ufuklara yol alıyor. Profesyonel Audio/Video (A/V) projelerinde geliştirdiği katma değerli çözümler ve hizmette yüksek kalite anlayışı ile güçlü markalardan oluşan müşterilerinin beğenisini kazanmayı başardı.

Ana faaliyet alanı Digital Signage Yazılım Çözümlerinin yanı sıra müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek, gerekli Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarını mümkün olan en kısa sürelerde tamamlayarak müşterilerine en uygun yazılım ve donanım çözümlerini de sunabilir.

PlatPlay, Finans, Perakende, Sağlık, Eğitim, Yeme & İçme, Holding ve Kamu sektörleri başta olmak üzere birçok endüstride faaliyet gösteren müşterilerine, kullanımı ve yönetimi kolay işlevsel yazılım çözümleri sunar.

PlatPlay’in sunmuş olduğu çözümler müşterileri için aşağıdaki faydaları yaratır.

  • PlatPlay, farklı platformları bir araya getirerek çok yönlü çözümler sunabilir.
  • PlatPlay gelişen teknoloji ve trendleri takip ederek bu yenilikleri, müşterileri için fayda sağlayacak ürünlere dönüştürür.
  • PlatPlay tamamen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda planlanmış ve geliştirilmiştir ve bu ihtiyaçlara göre tekrar güncellenebilir.
  • PlatPlay, büyüyen işletmelerin artan ihtiyaçlarına kolaylıkla uyum sağlayabilir.

PlatPlay Hangi Ürün ve Hizmetleri Sunuyor?

PlatPlay Signage

PlatPlay alanında öncü Digital Signage yazılım çözümleri sunar. Sunduğu çözümler işletmelerin dilediği lokasyona yerleştireceği yüksek çözünürlüklü ekranlar aracılığıyla vereceği mesajların ve içeriklerin daha etkin kullanılması, çok sayıda ekranın kolay yönetilebilmesi ve ekranlarda gösterilen içeriklere ait verilerin raporlar aracılığı ile ölçümlenmesini sağlar. PlatPlay Digital Signage müşterilerinizin resim, video ve ses dosyaları ile oluşturdukları görsel mesajlarını ekranlar aracılığıyla hedef kitlelerine ulaştırıyor. PlatPlay çözümleri İçerik Zamanlama ve Yönetimi, Parçalı Ekran Yapısı, Offline İçerik Oynatabilme, Uzaktan Erişim ve Dış Veri Kaynaklarına entegrasyon gibi özellikleri ile farklılaşıyor.

Toplantı Odası Çözümleri

PlatPlay sunduğu çözümler ile kurumsal şirketler ve orta ölçekli işletmeler için toplantı odası organizasyonunu kolaylaştırmak ve toplantılar ile ilgili yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak için iki ayrı çözüm sunar. RoomPlanner ile farklı lokasyonlar için şirketiniz bünyesinde bulunan bütün toplantı odalarını tanımlayabilir ve bu odaları çalışanlarınızın sizin belirttiğiniz yetki çerçevesinde bir onay mekanizmasından geçerek rezerve etmesini sağlayabilirsiniz. RoomDisplay ile toplantı odalarının veya konferans salonlarının dışına yerleştireceğiniz standart veya dokunmatik ekranlar aracılığıyla içeride yapılan toplantıda kimlerin olduğu, ne kadar süreceği ve sonraki toplantılara ait bilgileri gösterebilirsiniz.