PlatPlay DS

Tüm Ekranlarınızı Kontrolunuz Altına Alın.

PlatPlay Digital Signage Nedir

PlatPlay DS Nedir?

Platplay DS, tüm dijital signage ekranlarınızı hedefe yönelik iletişim kanalına dönüştürmenizi sağlayan, kullanımı kolay bir dijital signage yazılım çözümüdür. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz sadece birkaç dakikanızı alır.

Özel medya kitaplığınızdaki fotoğraf ve videolarınızı düzenleyerek kendi oynatma listelerinizi kolayca oluşturun. İçeriğinizi planlayarak sisteme yükleyin ve çevrimiçi olduğunuz herhangi bir yerden ekranlarınızın durumunu takip ve kontrol edin.

Önemli Özellikler

PlatPlay DS ile fark yaratın

Platform Bağımsız Yazılım

Kolay Kullanım, Yönetim ve Takip

İçerik Zamanlaması

Acil Durum Temaları

Grupla ve Etiketle

Veri Entegrasyonu

Merkezi Uzaktan Yönetim

Ayarlanabilir Yetkilendirme

Çevrimdışı Uyarı

Uyumlu Platformlar

PlatPlay ile platform bağımlılığından kurtulun

Platform Bağımsız Yazılım

PlatPlay DS, dijital signage sisteminizde kullanılacak marka ve platformlar konusunda size farklı seçenekler sunar. Tek bir marka ve platformla başlasanız bile, PlatPlay DS çözümü ile dijital signage sisteminizi farklı seçeneklerle büyütmeye devam edebilirsiniz. Mevcut her türlü ekranınız da bu amaç için kullanılabilir.

Acil Durum Temaları

PlatPlay DS, öngörülemeyen durumlar için size kolaylık sunar. Aniden ortaya çıkan ve hızlı bir şekilde harekete geçmeniz gereken durumlarda, bu özellik size yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey, şirketiniz için bu tür senaryoların tanımlanması ve acil durum temalarının hazırlanarak ilgili ekranlarla eşleştirilmesidir. Senaryo gerçekleştiğinde, tek bir tıklama ile bu temaları ekranlarda devreye alabilirsiniz.

Grup ve Etiket

PlatPlay DS ile, mevcut oynatma listesi akışına dokunmadan, seçmiş olduğunuz ekranlarda belirli zamanlarda oynatılmak üzere yeni bir içerik kolayca eklenebilir. Yeni içeriği ve ekranları etiketlemek, geçerli oynatma listenizi sürdürmenizi sağlar ve sürekli yeni listeler ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

Medya ve Widget Desteği

PlatPlay DS kütüphanesinde yeralan tarih, zaman, hava durumu, finansal servisler, trafik bilgisi gibi pek çok widgetı kullanarak içeriklerinizi zenginleştirebilirsiniz. Bunlar dışında HTML, CSS ve JavaScript kullanarak sınırsız kişiselleştirilmiş widgetlar da oluşturabilirsiniz.

Rakamlarla PlatPlay

Bugün birçok ülkede binlerce projeyi başarıyla tamamlayan PlatPlay her yıl portföyüne yenilerini eklemeye devam etmektedir.

0%
Aktif Ekran Sayısı
0
Tamamlanan Proje Sayısı
0
Faaliyet Gösterdiği Ülke Sayısı
0
Müşteri Memnuniyeti

Başarı Öyküleri

Onlar Mutluysa, Biz de Mutluyuz

Mutlu Müşteriler

Müşterilerimizin gözünden PlatPlay

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Gelin konuşalım! Hemen size ücretsiz bir demo gönderelim.