PlatPlay Air Player I Digital Signage

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

PlatPlay Medya Oynatıcıları İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyor

PlatPlay Player ürünleri müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı. İçeriklerinizi etkin şekilde oynatmanızı sağlayan Digital Signage medya oynatıcıları esnek yapıları ve güçlü teknik özellikleri sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

PlatPlay Digital Signage medya oynatıcıları sayesinde Digital Signage içeriklerinizi oynatmak kolaylaşıyor. İçerik Zamanlama ve Yönetimi, Parçalı Ekran Yapısı, Offline İçerik Oynatabilme, Uzaktan Erişim ve Dış Veri Kaynaklarına entegrasyon özellikleri ile farklılaşın.

PlatPlay Desteklenen Medya Oynatıcılar

PlatPlay Samsung SSSP Player

Samsung Smart Signage Platform (SSSP) hiç bir ilave donanıma gereksinim duymadan içeriklerinizi ekranlarda oynatmanızı sağlayan entegre bir Digital Signage medya oynatıcı çözümüdür. Digital Signage medya oynatıcı dünyasında “No-PC” olarak bilinir ve devrim niteliği taşıyan bir teknoloji olarak 2013 yılında piyasaya sürülmüştür. Samsung Profesyonel Ekranlar ile sağlanan bu özellik, PlatPlay Samsung SSSP Player ile Digital Signage uygulamalarında yeni bir deneyim yaşatmaktadır.

Geleneksel Signage sistemlerinde External (Harici) medya oynatıcılara ihtiyaç duyulmaktaydı, Samsung tarafından geliştirilen bu yeni teknoloji ile oynatıcılar artık ekranlara bütünleşik bir çip (SoC-System On Chip) olarak gelmektedir. Bu sayede daha stabil, kolay kurulabilir, az maliyetli ve daha hızlı bir teknolojiye geçiş yapılmıştır. PlatPlay Samsung SSSP Player bu teknoloji üzerine geliştirilmiş hepsi bir arada (All-In-One) bir çözümdür.

Detaylı Bilgi

PlatPlay Pl Player

PlatPlay PI Player, ekranda ve Digital Signage çözümlerinde güvenilir ve çarpıcı FHD multimedya oynatımı sağlayan basit bir medya oynatıcısıdır. PlatPlay PI Player, bilgisayarlara olan bağımlılığınızı ortadan kaldırır. Uzun uğraşlar gerektirmeyen tak-çalıştır yapısıyla PlatPlay Pl Player’ı rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz. İskambil destesi büyüklüğünde olan PlatPlay Pl Player’ı ekranın arkasına monte ederek alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. PlatPlay PI Player, PC’lerle kıyaslandığında maliyet olarak çok daha uygun bir çözüm sunar.

Detaylı Bilgi

PlatPlay Air Player

Mevcutta kullandığınız veya satın almayı düşündüğünüz bir bilgisayar üzerinden Digital Signage yayını yapmayı tercih ederseniz PlatPlay Air Player ile kusursuz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

PlatPlay Air Player Windows veya Linux işletim sistemi üzerinde çalışabilen esnek bir yapıya sahiptir, mevcut PC yapınızı bozmadan PlatPlay’in sunmuş olduğu özelliklerden yararlanmak istiyorsanız Air Player ihtiyaçlarınıza cevap verebilen bir Digital Signage çözümü sunacaktır.

PlatPlay Air Player, 4Core CPU ve 4GB RAM desteğine sahip bir bilgisayara ihtiyaç duymaktadır.

Intel Stick PC veya Intel NUC tavsiye edilen Player donanımlarıdır.

MÜŞTERİLERİMİZ