PlatPlay DS Menuboard

Başarılı Bir Restoran İçin Mükemmel Tarif

PlatPlay DS Menuboard Nedir?

PlatPlay DS Menuboard, birbirine bitişik veya ayrı ayrı yerleştirilmiş birden fazla ekranda, senkronize içerik oynatmaya olanak sağlayan bir çözümdür. İçerikler, tüm ekranların tek bir ekranmış gibi veya ayrı ayrı zamanlarda atlamalı olarak kullanıldığı çeşitli senkronizasyon seçenekleriyle yürütülebilir.

Özellikle restoran ve kafelerin tercih ettiği, menüdeki yiyecek ve içecek görsellerinin ve fiyatlarının yayınlandığı dijital menüler, geleneksel tabelalara göre daha fazla ürün gösterir. Duyulara hitap eden yüksek kaliteli içeriklerle müşterilerinizin dikkatini kolayca istediğiniz ürünlere ve kampanyalara çekebilir, tekrar gelmelerini sağlayacak farklı deneyimler yaşatabilirsiniz.

Farklı lokasyonlardaki içeriklerinizi değiştirebilir ve ekran donanımlarınız ile birlikte merkezi olarak yönetebilirsiniz. Böylece iş yükünüz azalacak, içeriklerin yayınlanmasında gecikme ve yanlışlıklar önlenecektir.

PlatPlay DS Menuboard, PlatPlay DS’in tüm avantajlarından yararlanabileceğiniz özel bir kullanımıdır.

Neden Menuboard?

PlatPlay ile fark yaratın

Dinamik İçerik

Satışları Artırın

Anında Kampanya Planlaması

Keyifli Anlar Yaşatın

Maliyet Tasarrufu

Uzaktan Yönetim

Uyumlu Platformlar

PlatPlay ile platform bağımlılığından kurtulun

Anında Kampanya Planlaması

PlatPlay DS Menuboard çözümü, Yatırım Getirisini (ROI) her an ölçerek ,size hızlı kampanya oluşturma ve kontrol etme konusunda esneklik sağlar. Kampanyalarınızı oluşturduktan sonra, ister tek bir ekrana ister birden çok lokasyondaki yüzlerce ekrana anında kampanyalarınızı iletebilirsiniz. Etkileyici resim ve videolarla kampanyanızı daha dikkat çekici hale getirirsiniz. Kampanyanızın planladığınız sonucu vermediğini gördüğünüzde, zaman kaybetmeden ve herhangi ek bir maliyet olmadan anında değişiklik veya güncelleme yapabilirsiniz. Farklı lokasyon veya ürünlere özel anlık kampanyalar oluştururken geleneksel yöntemlerdeki baskı ve lojistik maliyetlerinden kurtulursunuz.

Satışları Artırın

Ekranlarınız ürün seçeneklerinin sıralandığı bir liste olmanın çok daha ötesinde, müşterilerinizle ilk temas kurduğunuz iletişim kanalınızdır. Ürünlerinize ait iştah kabartan görseller müşterilerinizin satın alma kararlarını etkileyecektir. Değişen oynatma listesi müşterilere daha fazla ürün hakkında bilgi sağlar ve sipariş kararlarını hızlandırırken, yayınladığınız kampanyalarınız onları özel tekliflerinize yönlendirecektir. PlatPlay DS Menuboard çözümü ile dikkatleri daha yüksek kazançlı ürünlere yönlendirerek satış fırsatlarınızı artırabilirsiniz.

Uzaktan Yönetim

PlatPlay DS Menuboard ile tüm ekran ve içeriklerinizi kurumsal merkezinizden yönetebilirsiniz. Bulut tabanlı sistemimiz, içeriği bulunduğunuz yerden yayınlama, değiştirme, takip etme ve ayrıca mekana fiziksel olarak gitmeden cihazlardaki sorunları giderme olanağı sunar.

Sağlanan otomasyon ve optimizasyonu sayesinde farklı lokasyonların iş yükü azalacak, yayınların gecikmesi veya hatalı yayın yapılması engellenecek ve verimliliğiniz artacaktır.

Rakamlarla PlatPlay

Bugün birçok ülkede binlerce projeyi başarıyla tamamlayan PlatPlay her yıl portföyüne yenilerini eklemeye devam etmektedir.

0%
Aktif Ekran Sayısı
0
Tamamlanan Proje Sayısı
0
Faaliyet Gösterdiği Ülke Sayısı
0
Müşteri Memnuniyeti

Başarı Öyküleri

Onlar Mutluysa, Biz de Mutluyuz

Mutlu Müşteriler

Müşterilerimizin gözünden PlatPlay

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Gelin konuşalım! Hemen size ücretsiz bir demo gönderelim.