Yeme & İçme Sektörü için Digital Signage Çözümleri

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

PlatPlay’in Yeme İçme Sektöründe İçin Çözümleri

PlatPlay teknolojisi, işletmelerin hedef kitlelerinin dikkatini çekebilmeleri için birçok sektörde çözümler sunduğu gibi Yeme & İçme sektöründe de farklı kullanım alanlarında etkin çözümler sunabiliyor.

Bunların örneklerini birçok restoran veya kafede görüyoruz ve hatta bu uygulamalar müşteri olarak dikkatimizi çekmeyi başarıyor.

Yeme İçme Sektöründe PlatPlay'in Kullanım Alanları

Menülerinize Hayat Verin

Şüphesiz ki söz konusu restoranlar olduğunda aklımıza ilk gelen soru içeride ne var oluyor. İşte tam da bu noktada menünüzün MenuBoard’lar aracılığı ile modern ve etkili bir şekilde sunumu müşterilerinizin dikkatini çekmeye ve hatta onları restoranınızın içine çekerek satış yapmanıza yardımcı oluyor.

Müşterilerinizin Dikkatini Çekin

Restoranlarda, Kafelerde, Barlarda ve AVM içi yemek alanlarında daha fazla tercih edilen Digital MenuBoard’lar potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeyi sağlamakla birlikte karar verme süreçlerini de hızlandırarak akıllarından geçmeyen bir ürünü bile satın almalarını sağlayabiliyor. PlatPlay, Digital MenuBoard’ları en etkin şekilde kullanabilmenize yardımcı olur.

Müşterilerinizi Harekete Geçirin

Digital Menubord’lar artık çoğu firmanın standart sistemleri haline gelmiş durumda. Digital MenuBoardlar üzerinden göstereceğiniz içerikler, insanlığın en büyük dürtüsü olan açlığın etkisi ile karar verme aşamasında yüksek marj elde ettiğiniz ürünleri daha kolay satmanızı sağlayacaktır.

Müşterinize Sorun

PlatPlay sistemi, dokunmatik ekranlar üzerinden anket yapabilme olanağı sağlar. Müşterilerinizin verdiği yanıtları analiz ederek sunmuş olduğunuz ürün ve hizmetleri daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca, anketin sonuçlarını anlık olarak izleyebilir ve böylece çok geç olmadan sorunlara müdahale edebilirsiniz.

Digital Signage ile Anket Uygulamaları

Yeme İçme Sektöründe PlatPlay'in Faydaları

Bekleme Süresinde Bilgilendirin

Müşterilerin bekledikleri süre boyunca ürünlerinizi görmesini, yeni ürünlerinizi tanıtmanızı ve kampanyalardan haberdar ederek daha fazla satış yapmanızı sağlar.

Müşterilerinizi Etkileyin

Görsel ve fonksiyonel olarak gelişmiş menüler oluşturarak müşterilerin hayran kalmalarını sağlar.

Anlık Olarak Değişiklik İmkanı

Menü değişiklikleri ve yeni ürün eklenmesi ile birlikte, tükenen ürünleri gizleme ve günün farklı saatlerinde farklı kampanya sunma gibi avantajlar sağlar.

Maliyetleri Düşürür

İşçi, malzeme ve baskı maliyetlerini azaltarak tasarruf etmenizi sağlar. Böylelikle dağınık yapıdaki şubelerinizde daha hızlı değişikliklere giderek sonuca daha hızlı ulaşırsınız.

Dikkat Çekin

Kalori ve besin değerleri gibi bilgileri ekranda göstererek müşterilerinizin markanıza olan bağlılığının artmasına etki edip, genel olarak sunmuş olduğunuz ürünlerin kalitesi hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol

Menülerinizi hem yerel hem de uzaktan kontrol etmenizi, yönetmenizi sağlar. Örneğin, genel merkez ile senkronizasyonu sayesinde değişen fiyatların anında yansımasını sağlar, böylelikle şubelerniz kontrolünüz altında olur.

Marka Bilinirliğiniz Artsın

PlatPlay sistemi özellikle Fast Food zincirleri için marka bilinilirliği ve görsel tutarlılığı korumaya yardımcı olur.

Müşterilerimiz