PlatPlay Veri Entegrasyonları

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

PlatPlay Veri Entegrasyonlarınızı Hızlı ve Zahmetsiz Şekilde Gerçekleştirmenizi Sağlıyor

Şirketinizde kullanmış olduğunuz ERP, CRM ve benzeri sistemlerden kolayca veri alıp ekranlarınızda gösterebilirsiniz. PlatPlay Datalink arayüzü tüm bağlantılarınızı hızlı bir biçimde gerçekleştirmenizi ve düzenlemenizi sağlar. Yapmanız gereken tek şey verinizi bağlamak ve ekranda nerede ve nasıl görüneceğini seçmektir, gerisini PlatPlay’e bırakabilirsiniz.

PlatPlay ile Veri Uygulamaları

SAP Uygulamaları

PlatPlay sistemi SAP entegrasyonlarınızı daha kolay yapabilmeniz için birçok hazır çözüm sunar. PlatPlay’in otomatik olarak oluşturulan SAP arayüzleri sayesinde sipariş, satın alma, tedarik süresi ve üretim verilerini dijital ekranlar aracılığı ile oldukça açık ve anlaşılır bir şekilde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. PlatPlay, üretim yerleriniz ve saha operasyonlarından gelen verilerin daha anlaşılır olması için şematik veya harita şeklinde görüntülenmesini sağlar. PlatPlay, dokunmatik uygulamalar ile görselliği bir adım daha öteye taşıyarak interaktif bir tecrübe sunar. Üretim alanlarınızda ilave SAP maliyetinden tasarruf etmenizi sağlar ve daha basit arayüzler ile çalışanlarınızın kullanımına imkan tanır. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak tasarım imkanı veya birbirinden şık hazır şablon seçenekleri ile PlatPlay, ideal bir NonSAP çözümüdür.

CRM Uygulamaları

PlatPlay sistemi CRM uygulamalarını daha etkili bir şekilde kullanabilmeniz için birbirinden kullanışlı özelliklere sahiptir. PlatPlay, dilediğiniz bilgileri Dashboardlar, grafikler ve şematik görseller aracılığı ile anlık olarak yayınlamanızı sağlar. Kuruluşlarınızdaki performans göstergelerini PlatPlay sistem ile gerçek zamanlı olarak personeliniz, ilgili iş birimleri ve paydaşlarınızla paylaşabilirsiniz. PlatPlay çözümleri personel performansını iyileştirmeye ve motivasyonlarını artırmaya yardımcı olur.

O.E.E. Uygulamaları (Overall Equipment Effectiveness)

PlatPlay’in O.E.E. desteği ile üretim alanlarınızdan ve bantlarınızdan gelen verileri eş zamanlı ve canlı olarak takip edin. Bu sayede anlık üretim adetlerinizi ve üretim sürelerinizi takip ederek operasyon verimliliğinizi artırabilirsiniz.

PlatPlay sistemi makinelerin, üretim merkezlerinin, montaj hatlarının etkinliğini ve verimliliğini ve aynı zamanda bakım ihtiyacı olup olmadığını takip etmenize ve önlem almanıza olanak tanır.

HBYS Uygulamaları

PlatPlay sistemi HBYS sistemleri ile kolayca entegre olabilmektedir. HBYS sisteminizden gelen muayene odasının hangi doktor tarafından kullanıldığı, sıradaki hastanın numarasını, hizmet veren doktor özgeçmişi, fotoğrafı gibi bilgileri kapı ekranlarınıza PlatPlay ile yansıtabilirsiniz. Çalışma saatlerine göre düzenleme yaparak oda bilgilerinin otomatik değişmesini sağlayabilirsiniz. Hasta odalarında oda numarası, yatan hasta bilgisi, hemşirelere yardımcı ilaç ve iğne saatleri bilgisi gibi daha birçok bilgiyi anında HBYS sisteminden alarak gösterebilirsiniz. PlatPlay, hastanelerin olmazsa olmazı HBYS sistemi ile entegre ve sorunsuz şekilde çalışmak için hazırdır. Hastanenizin dijital ve modern bir görünümde olmasını PlatPlat çözümleri ile sağlayabilirsiniz.

ÖBYS Uygulamaları

PlatPlay sistemi hazır modülleri ve şablonları sayesinde ÖBYS sistemleri ile entegrasyonu kolaylaştırmaktadır. Özellikle sınıf kapılarında kullanılan dijital ekranlar aracılığı ile sınıfta hangi ders olduğu, eğitmen bilgisi gibi bilgileri paylaşmanıza olanak sağlar. Öğrenciler yoklamalarını ekranlar üzerinden gerçekleştirerek sınıfa giriş yapabilirler. Öğrenci eğer derse kayıtlı değilse bunun uyarısı verilebilir ve uygun sınıfa yönlendirmesi yapılabilir. PlatPlay ÖBYS desteği ile okul yönetimini kolaylaştırmak için sayısız çözüm sunmaktadır. Haftalık ve aylık ders çizelgelerini dikkat çekici bir şekilde dijital ekranlar üzerinde göstererek öğrencilerinizin dersleri takip etmelerine yardımcı olur. Sınav takvimlerini ve sınav sonuçlarını uğraş gerektirmeden oldukça basit bir şekilde gösterebilirsiniz. Ayrıca PlatPlay öğrenci bilgi sisteminden gelen duyuruları dijital ekranlar aracılığı ile yayınlayabilir.