Kurum içi Radyo ve Ses Çözümleri

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

PlatPlay Ses ile Görüntüyü Buluşturuyor

PlatPlay çözümleri video ve resim gibi görsel öğelerin yanı sıra ses uygulamalarını da yönetmenize olanak sağlar. Kurum içi radyo ve reklam anonsu yayını yaparak mesajlarınızı işitsel kanaldan iletmenizi sağlar. Kurum içi müzik yayını ile çalışanlarınıza keyifli bir ortam sağlayarak onların motivasyonlarını arttırmanız da mümkündür.
Mesajlarınız çalışanlarınızın yanı sıra şirketinizi ziyaret eden müşterileriniz ve iş ortaklarınıza da ulaşır. Sesli iletişim kanalını kullanarak marka bütünlüğünüzü sağlayabilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.
Ses uygulamaları toplantı öncesi ve müşteri ziyaretleri gibi durumlarda bekleme sürelerini daha keyifli hale getirir. Bekleme kaynaklı yaşanabilecek olumsuz durumları azaltabilirsiniz.

 

PlatPlay ile Ses Uygulamaları

Şirket içi Ambiyans

Şirket İçerisindeki Algınızı Kuvvetlendirin

PlatPlay çözümleri ile şirket içi ses uygulamaları kullanılarak farklı bölümlerdeki ambiyanslar kontrol edilebilir. Toplantı odalarında, asansörlerde, bekleme hollerinde müzik yayını ile bekleme daha keyifli hale getirilebilir.

Çalışanların dinlenme alanlarında uygun ortamın sağlanması ve dinlenmeye yardımcı ses öğelerine yer verilmesi çalışan verimliliğini arttırır.

Reklam ve Tanıtım

Markanızı Tanıtın ve Marka Bilinirliğini Arttırın

Şirket içerisinde kuracağınız kendinize ait radyo yayını uygulamasını kullanarak yeni bir iletişim kanalı açabilirsiniz. Şirketinizi ziyaret için dışarıdan gelen müşterilerinize veya iş ortaklarınıza marka iletişimi yaparak sizi daha iyi tanımalarına yardımcı olabilirsiniz.

Ses yayınını şirket içi pazarlama için kullanarak, kurumsal pazarlama mesajlarınızı şirket içerisinde yayınlayabilirsiniz.

Acil Durumlarda Etkin Bilgilendirme

Deprem, Sel, Yangın gibi Felaketlerde Hızlı ve Etkin Bilgilendirme ile Kaybı Azaltın

PlatPlay  Seslendirme çözümleri dilediğiniz ekrandaki dilediğiniz mesajı anında güncellemenizi dolayısıyla bilginin son derece hızlı şekilde yayılmasını sağlar.

Deprem, sel, yangın gibi doğal afetlerle ne zaman karşılaşacağımızı bilemeyeceğimiz gibi bu durumlarda hızlı aksiyon almak yüzlerce, binlerce hayatın kurtulmasını sağlayabilir. PlatPlay çözümleri aynı zamanda, oluşan paniğin azaltılmasına yardımcı olacaktır.

Arka Fon Müziği

Digital Signage İletişiminde Arka Fon Müziği Kullanın

Digital Signage, yüksek çözünürlüklü ekranları kullanarak güçlü teknolojik alt yapısı ile çağımızdaki en etkili iletişim araçlarından birisidir. Görsel iletişim ile birlikte işitsel öğelere yer vermek, yapacağınız iletişimin olumlu etkisini arttırarak dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar.

İyi hazırlanmış görsel öğeler ile güçlü bir fon müziğini birlikte kullanmanız hedef kitlenizin mesajınıza yönelmesini ve odaklanmasını kolaylaştıracaktır. Bu şekilde mesajlarınızı daha fazla kişiye ulaştırabilir ve bu kişilerin mesajlarınızı daha uzun sürelerde izlemelerini sağlayabilirsiniz.