Sağlık Sektörü ve Hastaneler için Digital Signage Çözümleri

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

Sağlık Sektörü için PlatPlay Çözümleri

Sağlığımız en değerli varlığımız. Bunu hiç birimiz inkar etmiyoruz. Bu nedenle hastanelerde PlatPlay teknolojilerinin kullanımı daha da önem taşıyor. Hastaların ve hasta yakınlarının yönlendirilmesi ve bilgilendirilmesi hem hastane içindeki işleyişi hem de hayatımızı kolaylaştırıyor.

Hastanelerde doğru adresi uğraşmadan bulmak hem hastaları hem hasta yakınlarını hem de hastane çalışanlarını rahatlatıyor. Gereksiz gerginliklerin önüne geçiyor. Doğru yönlendirmenin yanı sıra hastalara ve yakınlarına hastane ile ilgili bilgilere interaktif bir şekilde sahip olmalarına ve geçirdikleri vakti sıkılmadan değerlendirmelerine olanak sağlıyor.

Sağlık Sektörü için PlatPlay Kullanım Alanları

Digital Signage ile Müşterilerinize Dokunun

Etkili Hasta İletişimi

Hastane ve kliniklerde PlatPlay çözümleri iletişimi geliştirmek ve misafirlerini bilgilendirmek isteyen kuruluşlar için önemli çözümler sunar. Bekleme odası, lobiler, hastane restoranı ve bilgi almak isteyen ve sıra bekleyenlerle iletişim kurmak için ideal araçlardır.

Hastanenizin Bilinirliliği

Dijital ekranlara ve VideoWall’lara hastaneyi tanıtıcı bilgi ve videolar yükleyerek bekleme süresinin daha kolay geçmesini ve hasta deneyiminin daha olumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Çalışanların Bilgilendirilmesi

PlatPlay, ekranlar üzerinden çalışanlara işleriyle alakalı daha fazla bilgi sunabilir. Çalışma saatleri, hangi doktorun nöbetçi olacağı bilgisi, hastane içerisindeki görevler gibi daha birçok bilgilendirme mesajını etkili bir şekilde iletebilirsiniz.

Reklam ve Tanıtım Alanları

İnteraktif ekranlar dış dünyaya açılan dijital pencerelerinizdir. Bu ekranlar üzerinden reklam ve tanıtım faaliyetleri sunarak ek gelir elde edebilir, hastanenizi ziyaret edenlerde farkındalık yaratarak hastalıkların önceden teşhis edilmesini sağlayabilirsiniz.

PlatPlay Digital Signage ile Reklam ve Tanıtım

Doktor İsimliği

Doktorunun odasını telaşla arayan hastaların hastane içinde koşuşturmalarına hepimiz şahit olmuşuzdur. Silinmeye yüz tutmuş doktor isimliği kağıdı, çoğu zaman gözlerden kaçar. PlatPlay, doktorların kapısına konumlandırılacak bir dijital ekran üzerinden doktorun ismini, ünvanını, branşını ve o anda uygun olup olmadığı bilgisini oldukça etkili bir şekilde sunabilir. Böylece hastane içindeki koşuşturmayı bir nebze de olsa düşürmeye yardımcı olur.

Hasta Odaları

PlatPlay sayesinde, hasta odalarının kapısında bulunan dijital ekranlarda hastanın adı soyadı, kan grubu ve hasta ile ilgilenen doktorun veya hemşirenin ismi görüntülenebilir.

PlatPlay Digital Signage ve Hasta Odaları

Ameliyat Odası Kapıları

Ameliyat odası kapılarında, o an gerçekleşmekte olan ameliyatın bilgisi gösterilebilir. Ayrıca günlük, haftalık ve aylık ameliyat programları görüntülenebilir. Bunların yanı sıra ameliyatı hangi doktorun yapacağı, ameliyat ekibinin bilgileri, ne kadar süreceği gibi detaylı bilgilere de yer verilebilir.

Trafik ve Hava Durumu Bilgilendirmesi

Hastanenizden taburcu olanların eve dönüş yolu esnasında bir sürprizle karşılaşmamaları için, çıkış kapılarının yakınlarında trafik ve hava durumu bilgisini gösterebilirsiniz.

PlatPlay Digital Signage ile Hava ve Yol Durumu Bilgilendirmesi

Sağlık Sektöründe PlatPlay'in Faydaları

Hastaları Bilgilendirin

Belirli bir döngüde hazırlanan interaktif içeriklerle, hastalara doğru zamanda doğru bilgiyi iletebilir; kendi kampanyalı sağlık hizmetlerinizi anlatabilir, hastalıklar ve hastalıkların önlenmesi için öneriler de dahil olmak üzere çeşitli bilgiler verebilirsiniz.

Hastaneniz Daha Çok Talep Görsün

PlatPlay sistemi hem kurumunuz hem de hastalarınızın deneyimlerini arttırarak işletmenizin daha çok talep edilmesini sağlayacaktır. Siz de PlatPlay sistemi hakkında bilgi almak ve size özel tekliflerimizi öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Müşterilerimiz