PlatPlay Samsung Smart Signage Platform (SSSP) Player

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

Neden PlatPlay Samsung SSSP Player?

Samsung Smart Signage Platform (SSSP) hiç bir ilave donanıma gereksinim duymadan içeriklerinizi ekranlarda oynatmanızı sağlayan entegre bir Digital Signage medya oynatıcı çözümüdür. Digital Signage medya oynatıcı dünyasında “No-PC” olarak bilinir ve devrim niteliği taşıyan bir teknoloji olarak 2013 yılında piyasaya sürülmüştür. Samsung Profesyonel Ekranlar ile sağlanan bu özellik, PlatPlay Samsung SSSP Player ile Digital Signage uygulamalarında yeni bir deneyim yaşatmaktadır.

Geleneksel Signage sistemlerinde External (Harici) medya oynatıcılara ihtiyaç duyulmaktaydı, Samsung tarafından geliştirilen bu yeni teknoloji ile oynatıcılar artık ekranlara bütünleşik bir çip (SoC-System On Chip) olarak gelmektedir. Bu sayede daha stabil, kolay kurulabilir, az maliyetli ve daha hızlı bir teknolojiye geçiş yapılmıştır. PlatPlay Samsung SSSP Player bu teknoloji üzerine geliştirilmiş hepsi bir arada (All-In-One) bir çözümdür.

PlatPlay Samsung SSSP Player’ın Faydaları Nelerdir?

Dış Cihaza Gerek Yok

Düşük Maliyet, Yüksek Performans, Kolay Kurulum

Klasik Digital Signage medya oynatıcı çözümleri gibi harici bilgisayar tabanlı bir teknolojiye ihtiyaç duymadığı için maliyet avantajı sağlar. PlatPlay Samsung SSSP Player çözümü sayesinde ilave donanımlara ihtiyacınız olmaz; bu sayede cihazların kalabalığından, ek maliyetinden kurtulursunuz.

PlatPlay Samsung SSSP Player çözümü ekran ile bütünleşik çalıştığından tüm donanım özelliklerinden faydalanır ve bu şekilde üst seviye bir performans deneyimi sunar. SSSP teknolojisi ile tak çalıştır bir yapı elde edersiniz bu sayede kurulumu, yönetimi ve bakımı kolay bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Gelişmiş Digital Signage Özellikleri

Kesintisiz İletişim, Bütünleşik Yapı, Tam Kontrol

PlatPlay Samsung SSSP Player Online ve Offline çalışma özelliği ile kesintisiz bir iletişim deneyimi sunar, bu sayede mesajlarınızı ve içeriklerinizi istediğiniz yerde ve zamanda görüntüleyebilmenize olanak sağlar. Bütünleşik ve gelişmiş yapısı ile bir çok medya formatına ilave olarak HTML5 tabanlı içeriklerinizi tam performans ile oynatmanıza imkan tanır. PlatPlay Samsung SSSP Player uzaktan ekran kontrolüne olanak sağlarken ve ihtiyacınız olan tüm donanım fonsiyonlarını yönetmenize yardımcı olurken kusursuz bir Digital Signage deneyimi yaşatır.

PlatPlay Samsung SSSP Player’ın Özellikleri Nelerdir?

PC'siz İçerik Gösterimi

PlatPlay Samsung SSSP Player bilgisayarlara olan bağımlılığınızı ortadan kaldırıyor. Bilgisayar kullanmadan içeriklerinizi ekranlarınızda gösterebilirsiniz.

Yatay veya Dikey Kullanım

PlatPlay Samsung SSSP Player içeriğinizi ister yatay, isterseniz dikey olarak göstermenize olanak tanır.

Uzaktan Ekran Kontrolü

PlatPlay Samsung SSSP Player’ın uzaktan kontrol fonksiyonu, içeriklerinizi dilediğiniz yerden kontrol etmenizi sağlıyor.

Ekran Durum Takibi

Yönettiğiniz tüm ekranların durumunu takip etmek PlatPlay Samsung SSSP Player ile çok daha kolay. Dilediğiniz ekranın durumunu eş zamanlı görüntüleyin ve gerektiğinde hızlıca müdahale edin.

Parçalı Ekran Yapısı

SSSP Player, ekranı birden çok parçaya bölebilir. Ekranınızın dilediğiniz bölümünde, dilediğiniz görüntüye yer verebilirsiniz.

Uzaktan Firmware Güncelleme Desteği

PlatPlay Samsung SSSP Player yazılımı uzaktan güncellenebilir. Bu şekilde ciddi yazılım güncelleme maliyetlerinden kurtulursunuz.

İçerik Zamanlaması

İçeriklerinizin ne zaman yayına alınacağını belirleyen siz olun. Dilediğiniz tarih ve saat aralığında içerikleriniz yayına alınsın.

Video ve Resim Formatları

PlatPlay Samsung SSSP Player ile MPEG1, MPEG2, MPEG4, AVI, MKV, ASF, WMV, JPEG, PNG, BMP vb formatlarında içeriklerinizi yayınlayabilirsiniz.

Kayan Yazı ve Ticker Desteği

PlatPlay Samsung SSSP Player’ın sunduğu Kayan Yazı ve Ticker desteği ile dilediğiniz kadar içeriği ekranlarınıza sığdırın. İçeriğiniz sıkışmasın.

Hava Durumu ve RSS Feed Desteği

SSSP Player hava durumu kanalları ve RSS Feed ile entegre olabilir ve bu kanalların yayınlarını ekranlarınızda gösterebilirsiniz.

Sosyal Medya Duyuru Yayımlama

PlatPlay Samsung SSSP Player, sosyal medya yayın akışlarını ekranlarınızda gösterebilmenize izin verir.

Veri Tabanı Entegrasyonu

SSSP Player  SQL, Ms SQL, Oracle vb veritabanı üzerinde yer alan verilerinizi ekranlarınıza yansıtabilir.

Office Dokümanı Görüntüleme Desteği

PDF, MS PowerPoint ve MS Word vb formatlardaki ofis dokümanlarını PlatPlay Samsung SSSP Player ile ekranlarınızda görüntüleyin.

Canlı Yayın Desteği

PlatPlay Samsung SSSP Player, önceden hazırlanmış içerikleri göstermekle yetinmez; canlı yayın desteğine de sahiptir. SSSP Player canlı yayın akışlarını ekranınızda gösterebilir.

Offline İçerik Oynatma

PlatPlay Samsung SSSP Player ile içerik oynatabilmeniz için internet bağlantısına ihtiyacınız yok. SSSP Player offline halde bile içeriklerinizi ekranlarınızda görüntüleyebilir.

Harici Kaynak Görüntüleme Özelliği

PlatPlay Samsung SSSP Player, ekrana HDMI ve DVI portlarından takılan harici kaynakları ister parçalı ekranda ister tüm ekranda gösterme özelliğine sahiptir.

İnteraktif Kullanım

İnteraktif, etkileşimli içerikleri PlatPlay Samsung SSSP Player ile yüksek performansta kullanabilirsiniz.

Zaman Ayarlı Ekran Açma/Kapama Özelliği

PlatPlay Samsung SSSP Player’ın zaman ayarı sayesinde, ekranları belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte ekranların otomatik olarak açılıp kapanmalarını sağlayabilirsiniz.

Müşterilerimiz