Digital Signage Yazılım Çözümleri

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

Neden PlatPlay Signage?

PlatPlay Signage yazılımı, perakendeden bankacılığa, eğitimden sağlık sektörüne kadar birçok endüstride gerek kurum içi gerekse hedef kitleniz ile yaptığınız kurum dışı iletişiminizin daha etkili olmasına yardımcı olur.
PlatPlay Signage çözümleri, kurum içi iletişimi daha etkin hale getirirken reklam, kampanya, duyuru, bilgilendirme ve yönlendirme gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için platform bağımsız çözümler sunabilmektedir.

PlatPlay Signage’ın Faydaları Nelerdir?

Yönetin ve Takip Edin

Web Tabanlı İçerik Yönetimi, Uzaktan İzleme ve Çoklu Kullanıcı Desteği

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden kullanıcı dostu Web arayüzünü kullanarak içeriklerinizi kolayca yükleyip ekranlarınızda yayınlayın. İçeriklerinizin kontrolü tamamen sizde olsun. PlatPlay Signage dağınık ve ölçeklenebilir sistem mimarisine sahip olup işletmenizin büyüme hızına ayak uydurabilir. Kullanıcı sınırı bulunmaz ve kullanıcılara ait yetkileri dilediğiniz gibi kontrol etmenize olanak sağlar. Birbirlerinden farklı lokasyonlarda bulunan dilediğiniz sayıda ekranı tek merkezden yönetebilmenizi ve durumunu uzaktan anlık olarak takip etmenizi sağlar.

Esnek ve Genişletilebilir

Geniş Donanım Yelpazesi, Etkili İletişim

PlatPlay Signage yazılımı, dijital tecrübeyi her açıdan kişiselleştirmeye izin verir. Farklı veri kaynaklarına entegre olabilme özelliği sayesinde etkin iletişim sağlar. PlatPlay Digital Signage yazılım çözümlerini kullanarak kampanyalarınızda bölgesel hedeflemeler yaparak daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

PlatPlay Signage yazılım çözümü geniş bir ekran ve donanım yelpazesini destekleyebilir. Bir veya birden fazla ekranı birbirine bağlayarak senkron çalışmalarını sağlar. Projelerinizin güvenle ve sorunsuz olarak çalışacağından emin olarak dilediğiniz ölçeklendirmeyi yapabilirsiniz. İçeriğinizi ekranın dilediğiniz alanında göstermenize olanak tanır.

Medya ve Widget Desteği

Sosyal Medya, RSS Feed, Ses ve Görüntü Formatları Desteği

PlatPlay Signage Çözümleri bilinen birçok resim, ses ve video formatlarını desteklemektedir. PlatPlay Signage Çözümünün içerisinde gelen birçok Widget sayesinde dış veri kaynaklarına kolayca entegre olabilir hava durumu, döviz kurları, uçuş bilgileri gibi bilgilere ekranlarınızda yer verebilirsiniz. PlatPlay Signage yazılım çözümü üzerinden Facebook, Twitter ve Instagram’a kolayca entegre olabilir ve sosyal medya hesaplarınızdaki akışı, ekranlarınızın dilediğiniz bölümünde, dilediğiniz şekilde gösterebilirsiniz. Bir ekranda Facebook, diğer ekranda ise Instagram yayın akışının yer almasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Yandex Trafik servislerine bağlanarak trafik yoğunluk bilgilerini ekranlarınızda yayınlayabilirsiniz.

Kolay İçerik Yönetimi ve Yayınlama

Hazır Şablonlar,  Layout Editorü ve İçerik Zamanlama Desteği

PlatPlay Signage’ın kolay kullanımlı Layout Editörü’nü kullanarak kurumsal kimliğinize uygun tasarımları kısa sürede hayata geçirmenizi sağlıyor. Sistem üzerinde tanımlı içerik şablonları sayesinde dilediğiniz içeriği hiç zorlanmadan yaratabilir, yayına hazır hale getirebilirsiniz. PlatPlay Signage, hazırladığınız içeriklerden oluşan bir oynatma listesi (playlist) oluşturma özelliğine sahiptir. Playlistiniz’de yer alan içerikleri önceden zamanlayabilirsiniz; bu sayede dilediğiniz içerik, dilediğiniz gün ve saatte yayında olacaktır.

Raporlama Özelliği

Detaylı Raporlama ve Analiz İmkanı

PlatPlay Signage’ın detaylı raporlama özelliği hangi içeriğin hangi zaman aralığında yayınlandığı, kaç kez görüntülendiği, ne sıklıkla yayına alındığı gibi önemli bilgilere erişmenizi sağlar. PlatPlay Signage sistemi seçiminize bağlı olarak dilediğiniz tarih aralığı için günlük, haftalık, aylık veya yıllık periyotlarda raporlar sunabilir. Raporlama özelliği sayesinde hedef kitlenizin içeriğinize nasıl tepki verdiğini öğrenebilir ve ters giden durumları geç olmadan yakalayarak önlem alabilirsiniz.

PlatPlay Signage’ın Özellikleri Nelerdir?

Web Tabanlı İçerik Yönetim Sistemi

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden kolayca erişebildiğiniz web tabanlı kullanıcı dostu arayüzü ile Digital Signage operasyonlarınızı kolayca yönetin.

Dağınık ve Ölçeklenebilir Sistem Mimarisi

İşletmeniz ve ihtiyaçlarınız ile büyüyebilen gelişime açık teknolojik altyapı.

Çoklu Kullanıcı Desteği

PlatPlay Digital Signage platformu çoklu kullanıcıyı destekler ve kullanıcıların yönetimine olanak sunar. Güvenliği düşünen müşterilerimiz için rol bazlı yetkilendirme özelliği mevcuttur.

Raporlama Özelliği

PlatPlay Digital Signage ekranlarınızda ne gösterildiğini, ne kadar gösterildiğini kolayca takip edebileceğiniz yapıdadır. Sunulan raporlama özellikleri sayesinde verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Uzaktan Ekran İzleme

PlatPlay uzaktan ekran izleme ve uyarı sistemi ile ekranlarınızın gidişatını takip edin. (Online/Offline, Sıcaklık, CPU, RAM, Uptime)

Uzaktan Yazılım Güncelleme Desteği

PlatPlay Digital Signage Yazılımına bağlı oynatıcılar uzaktan bağlantı ile kolay ve hızlı şekilde güncellenebilir.

Player Gruplama ve Etiket Desteği

Ekran bazında bölge, il, ilçe ve benzeri verileri kullanarak dikey kategori grupları oluşturun. Veya hedefinize özel etiketlemeler ile (AVM, Cadde ekranı gibi) yatayda da farklı gruplamaları yapılabilir.

Harici Kaynak Gösterimi

Ekranın istenilen bölgesinde PIP (Picture In Picture) desteği ile fiziksel kaynak gösterimi (HDMI, DVI) yapılabilir.

Veri Tabanı Entegrasyonları

ODBC , MSSQL, SAP, AXAPTA, ORACLE vb veritabanı üzerinde yer alan verilerinizi ekranlarınıza yansıtmaya olanak sağlar.

PlatPlay Signage'ın Daha Çok Özelliği Var

TÜM ÖZELLİKLERİ İNCELE

Müşterilerimiz