PlatPlay RoomPlanner Toplantı Odası Arama ve Rezervasyon Çözümü

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

Neden PlatPlay RoomPlanner?

Toplantı odaları için şirketinizin çalışanları arasındaki tatlı rekabet PlatPlay RoomPlanner çözümü ile son buluyor. PlatPlay RoomPlanner ile toplantı odası takibi ve rezervasyonu çalışanlarınız için artık bir stres unsuru olmaktan çıkıyor.

PlatPlay RoomPlanner merkezi bir sistem üzerinden toplantı odalarını yönetmenizi sağlıyor. Çalışanlarınız ile toplantı odaları arasındaki bağı kuvvetlendirerek toplantı organizasyonlarınızın kusursuz ilerlemesine yardımcı oluyor. Çalışanlarınız toplantı odalarının doluluk durumunu görerek dilediği saatler arasında rezervasyon işlemi gerçekleştirebiliyor.

PlatPlay RoomPlanner ile toplantı odalarınızın kontrolü tamamen sizdedir. Çalışanlarınızın rezervasyon yapabilecekleri toplantı odalarını belirleyebilir ve yetkilerini dilediğiniz gibi sınırlayabilirsiniz.

PlatPlay RoomPlanner’ın Faydaları Nelerdir?

Web Tabanlı Yönetim Arayüzü

Farklı Platformlar ile Entegrasyon, Uzaktan Kontrol

PlatPlay RoomPlanner lokal veya internet ağı üzerinden erişebileceğiniz kullanımı kolay web tabanlı bir yönetim paneline sahiptir. Yönetim paneli üzerinden toplantı odalarınızı ve konferans salonlarınızı tanımlayabilir ve bu alanlara ait kullanıcı bazında yetkilendirme yapabilirsiniz.

PlatPlay RoomPlanner yönetim paneli üzerinden şirketinizin farklı lokasyonlarını tanımlayabilir bu lokasyonların toplantı odalarının yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon işleminizi yaparken toplantı odalarınızın özelliklerine göre arama yaparak hızlı bir şekilde uygun toplantı odası seçeneğini bulabilirsiniz. Bu şekilde 8 kişilik, 65” Ekrana ve Video Konferans cihazına sahip olan bir toplantı odasını bulmanız kolaylaşacaktır.

Rezervasyonlarınız Onaydan Geçsin

Kategorize Etme İmkanı, Oda Arama Özelliği, Hatırlatma

PlatPlay RoomPlanner üzerinde tanımlamış olduğunuz toplantı odalarınızda yapılan rezervasyonlarda onay süreci uygulamak istiyorsunuz. PlatPlay RoomPlanner ile bunu yapmak son derece kolay.

Her oda için bir yönetici belirleyebiliyor ve rezervasyonun gerçekleştirilmesi için yönetici onayını zorunlu hale getirebiliyorsunuz. Bu şekilde bir kurguyu çalıştırdığınızda onay mekanizmanız RoomPlanner yönetim paneli üzerinden çalışmaya başlıyor.

Microsoft Active Directory (LDAP) ve SSO Desteği

Kişiselleştirme, SSO Uyumluluğu, Analiz

Şirket genelinde Microsoft Active Directory (LDAP) kullanıyorsanız ve şirket çalışanlarınızın profil ve yetkilerini RoomPlanner üzerine aktarmak istiyorsanız, RoomPlanner’ın sunmuş olduğu LDAP desteği ile bunun tanımlanması son derece kolay.

PlatPlay RoomPlanner Microsoft Active Directory (LDAP) sistemine entegre çalışarak bütün kullanıcılarınızın bilgilerini otomatik olarak içeriye aktarabiliyor. Üstelik bu içe aktarım ile kullanıcıların kullanıcı adı ve şifre bilgileri değişmiyor ve aynı bilgiler ile bütün sistemlere olduğu gibi RoomPlanner’a SSO (Single Sign On) ile giriş yaparak toplantı odası yönetimini gerçekleştirebiliyorlar.

Google ve Microsoft Exchange Entegrasyonu

Kişiselleştirme, SSO Uyumluluğu, Analiz

PlatPlay RoomPlanner ihtiyaçlarınıza ayak uydurur. Sizi kendisine entegre etmeye çalışmaz size uygun çözümler üretir. Office 365, Google Calender veya Microsoft Exchange ile entegre çalışabilir.

PlatPlay RoomPlanner Gmail Calendar, Office365 ve Microsoft Exchange platformlarıyla kolay ve hızlı bir şekilde entegrasyon sağlayabilir ve toplantı bilgilerini bu platformlardan çekerek içe aktarabilir.

PlatPlay RoomPlanner’ın Özellikleri Nelerdir?

Web Tabanlı Kullanıcı Arayüzü

PlatPlay RoomPlanner Internet veya Intranet bağlantınızın olduğu her yerden kolayca erişebildiğiniz web tabanlı kullanıcı dostu arayüzü ile toplantı yönetimini kolayca yapın.

Özelliklerine Göre Uygun Oda Arama

PlatPlay RoomPlanner, girmiş olduğunuz arama kriterlerine göre en uygun oda veya odaları size listeler.

Lokasyon ve Grup Bazlı Yetkilendirme

PlatPlay RoomPlanner’ın sunmuş olduğu yetkilendirme özelliği sayesinde, belirli odaların kimler tarafından kullanılabileceğini yönetebilirsiniz.

Microsoft Exchange ve Google Calendar Entegrasyonu

PlatPlay Room Planner, Microsoft Exchange ve Gmail Calendar ile entegre olabilme özelliğine sahiptir, bu sayede sistemlerden girmiş olduğunuz toplantı bilgileri RoomPlanner üzerinden takip edilebilir.

Raporlama Özelliği

PlatPlay RoomPlanner, seçmiş olduğunuz kriterlere göre oda kullanımlarının bilgilerini bir rapor olarak sunabilir, bu bilgilerin seçilen periyoda bağlı olarak ortalama ve toplam kullanımlarını gösterebilir.

Oda Rezervasyon Onay Mekanizması

PlatPlay RoomPlanner sistemi, istenildiğinde seçili odalar için kullanıcılarınızın oda rezervasyon isteklerini oda sorumlusunun onayına sunar. Bu sayede, onay verilmeyen kullanıcılar odayı rezerve edemezler.

PlatPlay RoomPlanner'ın Daha Çok Özelliği Var

TÜM ÖZELLİKLER

Müşterilerimiz