Toplantı Odası Rezervasyon Sistemi Özellikleri

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

PlatPlay RoomPlanner Teknik Özellikleri

Web Tabanlı Kullanıcı Arayüzü

PlatPlay RoomPlanner İnternet veya Intranet bağlantınızın olduğu her yerden kolayca erişebildiğiniz web tabanlı kullanıcı dostu arayüzü ile toplantı yönetimini kolayca yapın.

Özelliklerine Göre Uygun Oda Arama

PlatPlay RoomPlanner, girmiş olduğunuz arama kriterlerine göre en uygun oda veya odaları size listeler.

Takvim Görünümü

PlatPlay RoomPlanner kullanıcı alışkanlıklarına uygun olarak Aylık, Haftalık ve Günlük Takvim görünümü ile toplantı bilgilerinin görüntülenmesini ve girişlerini yapmanıza olanak sağlar.

Tekrarlı Toplantı Tanımlama Özelliği

PlatPlay RoomPlanner belirli periyotlarda yapmış olduğunuz toplantıların tekrarlı girişlerine ve düzenlenmesine olanak sağlamaktadır.

Lokasyon ve Grup Bazlı Yetkilendirme

PlatPlay RoomPlanner’ın sunmuş olduğu yetkilendirme özelliği sayesinde, belirli odaların kimler tarafından kullanılabileceğini yönetebilirsiniz.

Sınırsız Oda ve Özellik Tanımlama

PlatPlat RoomPlanner üzerinde istediğiniz kadar oda tanımlayabilir ve bu odalara istediğiniz kadar özellik atayabilirsiniz.

Tarihe Göre Oda Bloke Etme

PlatPlay RoomPlanner, dilediğiniz odayı dilediğiniz tarihlerde bloke edebilir. Bloke ettiğiniz oda, tekrar aktif edilene kadar kullanım dışı olarak gözükür.

Microsoft Exchange ve Google Calendar Entegrasyonu

PlatPlay Room Planner, Microsoft Exchange ve Gmail Calendar ile entegre olabilme özelliğine sahiptir, bu sayede sistemlerden girmiş olduğunuz toplantı bilgileri RoomPlanner üzerinden takip edilebilir.

E-posta Bildirim Özelliği

Toplantı günü öncesi ve toplantı günü e-posta ile bilgilendirme özelliği sayesinde toplantıyı unutma olanağı ortadan kalkıyor. Bunun yanı sıra, toplantı hakkındaki değişiklikler veya toplantının iptal olması durumunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

Hazır Şablon Kütüphanesi

PlatPlay RoomPlanner ‘ın sunmuş olduğu hazır şablonları kullanarak ekranlara hızlıca ve kolayca bir şablon tasarımı uygulayabilir görselliklerini değiştirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kurumsal kimliğinize uygun şablon tasarımı hazırlanabilmektedir.

Microsoft Active Directory (LDAP) Desteği

PlatPlay RoomPlanner, Microsoft Active Directory (LDAP) desteği ile kullanıcıları ve bu kullanıcılara ait yetki gruplarını sistem üzerinden çekebilir bu sayede kullanıcılarınızın yetkilerini A.D. yönetimi ile yapabilirsiniz.

RoomDisplay Desteği

Toplantı odalarının kapılarına konumlandırılan ekranlar üzerinden toplantınız hakkındaki bilgileri gösterebilirsiniz. Bu sayede, gerçekleşen toplantı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Raporlama Özelliği

PlatPlay RoomPlanner, seçmiş olduğunuz kriterlere göre oda kullanımlarının bilgilerini bir rapor olarak sunabilir, bu bilgilerin seçilen periyoda bağlı olarak ortalama ve toplam kullanımlarını gösterebilir.

Çoklu Dil Desteği

PlatPlay RoomPlanner global bir yazılımdır. Çoklu dil desteği sayesinde birçok ülkede kullanıma uygundur.

Oda Rezervasyon Onay Mekanizması

PlatPlay RoomPlanner sistemi, istenildiğinde seçili odalar için kullanıcılarınızın oda rezervasyon isteklerini oda sorumlusunun onayına sunar. Bu sayede, onay verilmeyen kullanıcılar odayı rezerve edemezler.