PlatPlay RoomDisplay Dijital Oda Bilgi Sistemleri

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

Neden PlatPlay RoomDisplay?

Toplantılarınızı organize ederken veya konferans salonlarında etkinlik düzenlerken sorun yaşadığınız oldu mu? Aynı odayı kapmak için savaştığınız iş arkadaşlarınız veya tam bir toplantıya başlamışken çıkartılmak veya bölünmek gibi bir durumla karşılaştınız mı? PlatPlay RoomDisplay bu sorunlarınıza çözüm üretiyor.

PlatPlay RoomDisplay, genellikle toplantı odalarının veya konferans salonlarının girişlerinde konumlandırılan ekranlar üzerinde çalışıp, toplantı alanlarının kullanımını iyileştirir ve yönetimini kolaylaştırır. Çalışanlarınız ekranlar üzerinden içeride hangi toplantı olduğunu, toplantının ne kadar süreceğini, kimlerin katıldığını dijital ekranlar üzerinden takip etmemizi sağlıyor. Dokunmatik ekran kullanılması durumunda ise kapı önünden anlık toplantı odası rezervasyonu yaparak boş bir toplantı odasında toplantı yapmanıza imkan sunuyor.

PlatPlay RoomDisplay arayüzü için hazır şablonları kullanabilir ya da bunları kendiniz için özelleştirebilirsiniz. Tasarlama işlemi oldukça basittir. Markanızın stilini taşıyan bir arayüz ile ziyaretçilerinizi etkileyebilirsiniz.

PlatPlay RoomDisplay’in Faydaları Nelerdir?

Exchange, Google Calender ve RoomPlanner ile Tam Uyum

PlatPlay RoomDisplay ihtiyaçlarınıza ayak uyduruyor. PlatPlay RoomDisplay çözümünü kullanmak için alışkanlıklarınızı değiştirmeye gerek kalmıyor. RoomDisplay Microsoft Exchange ve Google ile entegre olarak bu sistemler üzerinde yer alan bilgilerinizi ekranlara aktarabiliyor.
RoomDisplay aynı zamanda toplantı ve konferans salonlarında kusursuz yönetimi hedefleyen PlatPlay RoomPlanner çözümü ile kolay ve hızlı bir şekilde entegre olabiliyor. RoomPlanner toplantı takibini ve rezervasyonunu kolaylaştırarak çalışanlarınızın verimliliğini arttırıyor.

Dokunmatik Ekran Kullanımı

İstendiği noktada PlatPlay RoomDisplay dokunmatik ekranlar üzerinde çalışır ve kullanımı kolay bir arayüz ile toplantı odası rezervasyon işlemini gerçekleştirmenizi sağlar. Toplantı odalarının veya konferans salonlarının girişinde konumlandıracağınız bu ekranlar ile toplantınız veya etkinliğiniz hakkında her türlü bilgiyi ekranlarınıza yansıtabilirsiniz.

Dokunmatik ekran özelliği ile bilgisayarınıza gerek duymadan mevcut toplantı veya etkinlik bilgilerini güncelleyebilir veya yeni bir rezervasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Acil Durum Gösterimi

Acil durumlarla ne zaman karşılaşacağımızı bilemeyiz. Deprem, sel, yangın gibi durumlar anlık olarak ortaya çıkar ve hazırlıksız yakalanırsak son derece ağır sonuçlar doğurabilir. PlatPlay RoomDisplay bu gibi durumlarda hızlı ve etkin bilgilendirme yaparak bina içerisindeki acil durumlarda önceden tanımlanmış içerikleri görüntüleyerek panik havasının olumsuz etkilerinin azaltılmasına yardımcı olur.

PlatPlay RoomPlanner’ın Özellikleri Nelerdir?

MS Exchange, Office 365 ve Google Calender Entegrasyonu

PlatPlay RoomDisplay, MS Exchange, Office 365 ve Google Calender ile entegre olabilir, bu ortamdaki verilerinizi ekranlarda gösterebilir.

Ekran Durum Takibi

PlatPlay RoomDisplay, ekranlarınızın durumunu anlık olarak uzaktan takip etmenize olanak tanır.

Hazır Şablon Kütüphanesi

PlatPlay RoomDisplay ‘in sunmuş olduğu hazır şablonları kullanarak ekranlara hızlıca ve kolayca bir şablon tasarımı uygulayabilir görselliklerini değiştirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kurumsal kimliğinize uygun şablon tasarımı hazırlanabilmektedir.

Özel Tasarım İmkanı

PlatPlay RoomDisplay size ekranlarınız için arayüz tasarımı yapabilme olanağı sunuyor. Tasarım süreci oldukta basittir; çok kısa sürede, çok şık bir tasarım yapabilirsiniz.

Yatay ve Dikey Kullanım

PlatPlay RoomDisplay ekranlarınızı istediğinize göre yatay ya da dikey olarak kullanabilmenize izin verir.

Oda Boş/Dolu Durum Gösterimi

PlatPlay RoomDisplay ekranları üzerinden odaların anlık durumu görüntülenebilir.

Dönüşümlü İçerik Yayınlama

İsteğe bağlı olarak, resim veya video gibi, farklı içerikleri dönüşümlü yayınlayabilirsiniz. Toplantı olmadığı zamanlarda gösterilmesi için içerik tanımlayabilirsiniz.

Acil Durum İçeriği

PlatPlay RoomDisplay, acil durum yaşandığında ekranlar üzerinden acil durum bilgilendirme mesajlarını etkili bir şekilde iletebilir.

Dokunmatik Kullanım

PlatPlay RoomDisplay’in dokunmatik özelliği sayesinde kapı önünde anlık toplantı girişi, toplantı uzatma, bitirme ve iptal etme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Zaman Ayarlı Ekran Açma/Kapama

PlatPlay RoomDisplay’in zaman ayarı sayesinde, ekranları belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte açabilir ya da kapatabilirsiniz.

PoE Uyumluluğu

RoomDisplay PoE  uyumluluğuna sahiptir, bu sayede ekranlara tek bir kablo üzerinden hem data hem de güç iletimini sağlayabilirsiniz  (PoE+ (802.3at) desteği).

Wi-Fi Desteği

PlatPlay RoomDisplay Wi-Fi özelliğine sahiptir, ağ bağlantısı için kabloya ihtiyaç duymaz.

Müşterilerimiz