PlatPlay PI Player Tak Çalıştır Digital Signage Medya Oynatıcısı

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

Neden PlatPlay PI Player?

PlatPlay PI Player, ekranda ve Digital Signage çözümlerinde güvenilir ve çarpıcı FHD multimedya oynatımı sağlayan basit bir medya oynatıcısıdır. PlatPlay PI Player, bilgisayarlara olan bağımlılığınızı ortadan kaldırır. Uzun uğraşlar gerektirmeyen tak-çalıştır yapısıyla PlatPlay Pl Player’ı rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz. İskambil destesi büyüklüğünde olan PlatPlay Pl Player’ı ekranın arkasına monte ederek alan tasarrufu sağlayabilirsiniz.

PlatPlay PI Player, PC’lerle kıyaslandığında maliyet olarak çok daha uygun bir çözüm sunar.

PlatPlay PI Player’ın Faydaları Nelerdir?

Bilgisayara Gerek Yok

Tak Çalıştır, Düşük Maliyet, Yüksek Performans

PlatPlay Pl Player tak çalıştır yapısına sahiptir. Ekranınıza bağlandığınız andan itibaren Digital Signage içeriğinizi oynatmaya hazırdır.

Maliyeti ise PC’lere göre çok daha uygundur. Ayrıca PlatPlay Pl player sadece Digital Signage için tasarlanmıştır ve PC’lere göre daha performanslı çalışmaktadır. PC’ler ile manuel yürütülen klasik Digital Signage oynatıcı entegrasyonlarında yaşanan problemlerden kendinizi koruyarak işinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Kompakt Dizayn

Kompakt Yapı, Kolay Kullanım, Pratik Çözüm

PlatPlay Pl Player, oldukça küçüktür. Bir iskambil destesi boyutunda olan PlatPlay Pl Player, bilgisayarlar gibi yer kaplamaz. PlatPlay Pl Player’ı ekranın arkasına basitçe monte ederek görüntü kirliliğinden kurtulabilirsiniz.

PlatPlay Pl Player’ın kurulumu son derece basittir, ihtiyacınız olan tek şey bir HMDI kablosudur. Kablo bağlantısını gerçekleştirdikten sonra kullanıma hazırdır. Ayrıca, PlatPlay Pl Player’ın kolay anlaşılır yapısı sayesinde, herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç duymadan rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca fansız ve düşük enerji ihtiyacı özellikleri, basit Digital Signage uygulamaları için oldukça uygundur.

PlatPlay PI Player’ın Özellikleri Nelerdir?

Kompakt Dizayn

PlatPlay PI Player, son derece küçük bir oynatıcıdır. İskambil destesi büyüklüğünde kompakt dizaynı sayesinde görüntü kirliliği yaratmaz.

Tak Çalıştır

PlatPlay PI Player ilk andan itibaren kullanıma hazırdır. İleri düzey ve karışık kurulum işlemi gerektirmeden hemen Digital Signage yayınınıza başlayabilirsiniz.

Yatay veya Dikey Kullanım

Yatay ve dikey ekran kullanımını destekler. Farklılaşan ihtiyaçlarınıza kolaylıkla uyum sağlayabilir.

Full HD Görüntü Kalitesi

1920×1080 mega piksel çözünürlüğe kadar destekleyen PlatPlay PI player, yüksek kalitede görüntü performansı sergiler.

Parçalı Ekran Yapısı

Ekranın dilediğiniz bölümünde dilediğiniz içeriği gösterebilirsiniz. Parçalı ekran yapısı ve PIP imkanı sunar.

İçerik Zamanlaması

PlatPlay PI Player içerikleri sizin belirlediğiniz zaman ve tarih aralıklarında yayınlayabilir veya yayından kaldırabilir.

Video ve Resim Formatları

PI Player JPG, PNG ve BMP resim formatlarının yanı sıra MPEG ve AVI gibi video formatlarını destekler.

Kayan Yazı ve Ticker Desteği

Ekran ölçüleri ile sınırlı kalmayın. PlatPlay Digital Signage çözümlerinin kayan yazı desteği ile dilediğiniz kadar içeriği ekranlarınıza sığdırın. İçeriğiniz sıkışmasın.

Hava Durumu ve RSS Feed Desteği

PlatPlay PI Player hava durumu, döviz kuru, trafik bilgisi gibi dış veri kaynaklarıyla entegre olabilir.

Offline İçerik Oynatma

Network bağlantısı olmadığında PlatPlay Digital Signage Çözümleri offline içerik oynatma desteği (Dinamik data hariç) ile yanınızda.

Otomatik Açma/Kapama Zamanlaması

PlatPlay PI Player’ı dilediğiniz zamana kurarak otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Harici Sensör Desteği

click the edit button to change this text.

Müşterilerimiz