Verimli ve Etkili Kurum İçi İletişim

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

PlatPlay ile Kurum İçi İletişimi Kuvvetlendiriyor.

PlatPlay çözümlerinin sunmuş olduğu uygulamalar, kurumunuzun iç iletişim süreçlerini farklı bir boyuta taşıyor. Farklı bölümlerde konumlandırdığınız dijital ekranlar aracılığıyla, kurumunuz ile ilgili her türlü bilgilendirme ve mesajı çalışanlarınıza veya ziyaretçilerinize etkili şekilde sunabilirsiniz.
Güçlü bir kurumsal iletişim, ziyaretçileriniz ile markanız arasındaki bağı kuvvetlendirir. PlatPlay çözümleri sayesinde çalışanlarınız iç süreçlerinizi, şirket içi uygulamalarınızı, etkinliklerinizi ve prosedürlerinizi etkin bir biçimde öğrenebilirler.

PlatPlay ile Bilgilendirme ve Yönlendirme Uygulamaları

Çalışanlarınızın Motivasyonunu Arttırın

Etkin ve İnteraktif Mesajlar ile Motivasyonu Arttırın

PlatPlay çözümleri, kurum içinde konumlandırılan yüksek çözünürlüklü dijital ekranlar aracılığı ile etkili iletişim imkanı sunar; şirketinizin farklı departmanlarına özel mesajları ve içerikleri yayınlamanızı sağlar. Bu şekilde çalışanlarınızı motive etmenize yardımcı olur.

Kurum içi yayınlanan mesaj ve içerikler ile çalışanlarınıza kişiselleştirilmiş mesajlar vererek çalışanlarınız ile şirket arasındaki aidiyet duygusunu kuvvetlendirebilirsiniz.

Personel Eğitimi Artık Çok Kolay

İnterakif ve Etkin Personel Eğitimi

Çalışanlarınızın eğitim seviyesi ve aldıkları eğitimlerde edindikleri bilgi seviyesi rakiplerinize karşı fark yaratmanızda önemli rol oynar. PlatPlay Digital Signage çözümleri ile dağınık yapıda bulunan ofislerinizde veya şubelerinizde çalışma saatlerinde veya çalışma saatleri dışında şirket içi eğitimleri düzenlemek son derece kolaydır.

Çalışanlarınızın eğitimlere katılımını ölçebilir ve ilerleme seviyelerini raporlar aracılığıyla takip edebilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın bilgi seviyesini, iş ve hizmet kalitesini arttırabilirsiniz. Tüm bunlar size müşteri memnuniyeti ve buna bağlı olarak gelirlerinizde artış olarak geri döner.

Acil Durumlarda Etkin Bilgilendirme

Acil Durumlarda Oluşan Paniği Azaltın

PlatPlay Digital Signage çözümleri acil durumlarda dilediğiniz ekranda dilediğiniz mesajı anında güncellemenizi ve dolayısıyla bilginin son derece hızlı şekilde yayılmasını sağlar.

Yangın, sel ve deprem gibi doğal afetler ve olası acil durumlarla ne zaman karşılaşacağımızı bilemeyeceğimiz için bu durumlarda hızlı aksiyon almak yüzlerce, binlerce hayatın kurtulmasını sağlayabilir. PlatPlay çözümleri aynı zamanda, oluşan paniğin azaltılmasına da yardımcı olacaktır.

Kağıt İsrafına Son

Basılı Materyalleri ve Kartuş Kullanımını Azaltın

Kurum içi iletişimde basılı materyalleri kullanmak maliyetleri arttıran bir konudur. Basit ilanları duyurmak için ofis içinde kullanılan yazıcılardan alınan çıktılar asıldıkları noktalarda yeterli dikkati çekemez ve amacına ulaşamayan pek çok çıktı için kağıt, toner, enerji ve insan emeği harcanır. Dağınık şube yapısında ise matbaalarda basılan profesyonel ilan ve afişlerin üretim ve onay süreci başlı başına bir iştir. Basılacak dokümanın hazırlanması, görsel, metin, baskı ve renk onaylarının alınması ve bölgelere dağıtılması, bölgelerde vaktinde asılması ve kampanya bittiğinde belgelerin anında kaldırılması gibi ciddi aşamaları vardır.

Tüm bu masraf ve operasyonel zorluklar göz önüne alındığında PlatPlay çözümleri ile bu sorunlar kolayca aşılabilir. İletişiminiz durağanlıktan kurtulur. Hedef kitle ile güncel zamanlı etkileşim sağlanır. Mesajlarınız daha fazla dikkat çeker. Dilediğiniz sayıda ve biçimde içerik yayınlayabilirsiniz.