Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

“PlatPlay” Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş.’nin tescilli markası olup, bu sitede yer alan her türlü marka, tasarım, logo, ses, görüntü ve yazı içeren tüm bilgi ve belgeler (metinin devamında ‘içerikler’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş.’ye aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan içeriklerinin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerikler üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan içerikler, site ve içeriğin yer aldığı bölümlere ait adresler kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş.’ye ait olan bu sitede, üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, size Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş.’ye ait web ağının dışına götürebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş. hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş. bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş. ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş., bu sitede yer alan içeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.

İş başvuruları hariç olmak üzere, İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş. tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş., iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş.’ye ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Penterus Yazılım Teknolojileri ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.