Konaklama Sektörü için Digital Signage Çözümleri

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

PlatPlay ile Daha İyi Bir Misafirperverlik

PlatPlay sistemi sunmuş olduğu dijital çözümlerle otelinizde konaklayan misafirlerinizi daha iyi bir şekilde ağırlamanıza yardım ediyor. Lobilerden odalara kadar sayısız kullanım alanı sayesinde müşterileriniz farklı bir dijital bir tecrübe yaşarken çalışanlarınızın iş yükü hafifliyor. PlatPlay Digital Signage Çözümleri müşterilerinizin lobilerde geçirdiği zamanı daha etkin değerlendirmelerini sağlıyor.

Beklemeyi daha keyifli bir hale getirirken bilgilendirmeyi üst seviyeye taşıyor. PlatPlay çözümleri gerek oda içerisinde gerekse oda dışında müşterilerinizin doğru adresi bulmasını sağlarken personelinize yönelen soru sayısını azaltıyor. Otelinizin ziyaretçileri otelinizin bulunduğu şehir ile ilgili bilgilere ulaşırken daha keyifli bir seyahat deneyimi yaşıyorlar. Hava durumundan, uçuş bilgilerine (FIDS) veya sosyal medya paylaşımlarınıza kadar birçok farklı dış veri kaynağına bağlanarak ekranlarınızı canlandırıyor.

PlatPlay çözümleri ile otelinizde sunmuş olduğunuz yemek ve etkinlik programı saatleri gibi bilgileri müşterilerinizle paylaşmak kolaylaşıyor. Müşterileriniz sunmuş olduğunuz hizmetleri ve otelinizi daha iyi tanırken markanızın bilinirliği artıyor. Hedef kitlenizin ihtiyaçlarına cevap veren bir iletişim kanalı ile müşterilerinizi etkileyin. Örneğin asansör bekleme alanı veya asansör içi ekranları üzerinden hem kampanyalarınızı gösterirken, kahvaltı başlangıç ve bitiş saati hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz.

Konaklama Sektörü için PlatPlay'in Kullanım Alanları

Lobinizi Renklendirin

İlk izlenim önemlidir. PlatPlay size ilk testi geçmenize yardımcı olabilir. PlatPlay sistemi üzerinden yayınlayacağınız görsel içerikler lobinizi daha şık bir hale getirecek ve misrafirlerinizi ilk andan itabaren etkilemeye başlayacaksınız. Bunun yanı sıra müşteri yorumlarını ekranlarınızda göstererek saygınlığınızı artırabilir ve misrafirlerinize güven verebilirsiniz. PlatPlay çözümleri lobinizde bekleyen misafirlerinizi de unutmaz. Lobide bulunan ekranlarınızda oteliniz hakkında bilgilendirme içeriklerine, eğlenceli videolara, haber yayınlarına ve sosyal medya akışlarına yer verebilirsiniz.

Misafirlerinizin Yönlerini Bulmalarına Yardım Edin

PlatPlay çözümleri otelinizin koridorlarında ve çeşitli alanlarda konumlandırılmış olan interaktif ekranlar üzerinden yol tarifi verebilir. Müşterileriniz interaktif ekran üzerinden diledikleri alan için yol tarifi alabilir ve alanda gerçekleşecek olan etkinliklerin bilgilerine hızlıca ulaşabilirler. Örneğin, yemekhaneyi seçerek yol tarifi alabilir ve bir sonraki yemek vaktine ne kadar kaldığını görebilirler. Tek yapmaları gereken ekrana dokunmak. Bu şekilde çalışanlarınızın üzerindeki iş yükünü de hafifletebilirsiniz.

Etkinlik Programlarınızı Gösterin

PlatPlay çözümleri etkinliklerinizi oluşturmanıza ve dilediğiniz anda güncellemenize izin verir. Günlük, haftalık veya aylık olarak etkinlik listeleri oluşturabilirsiniz. Misafirleriniz lobi veya genel alanlarda bulunan ekranlar aracılığı ile anlık olarak etkinlik listesini takip edebilirler, bu sayede iptal olan ve değişen etkinlikler hakkında misafirlerinize anlık olarak bilgi verebilirsiniz.

Konaklama Sektöründe PlatPlay'in Faydaları

İçeriklerle İlgi Çekin

Otel içerisinde farklı lokasyonlarda konumlandırdığınız ekranlar aracılığı ile müşterilerinize ilgi çeken içerikler gösterin.

 

Kolay Check-In/Out Sistemi

İnteraktif Kiosk teknolojilerini kullanarak müşterileriniz için Check-In deneyimini kolaylaştırın.

Müşterilerinizin Sorularını Cevaplayın

Müşterilerinizden sık gelen soruların yanıtlarını genel alanlara yerleştirdiğiniz dijital ekranlar aracığıyla yayınlayın, müşteri memnuniyetini arttırın.

Otelinizin Olanaklarını Saklamayın

Otelinizde yer alan Fitness, Sauna, Restoran, Cafe, SPA merkezleri gibi olanakları ve bu olanakların kullanımına ait bilgileri dijital ekranları kullanarak yayınlayın.

Promosyon ve Tanıtım

Müşterilerinizi otelinizdeki promosyon ve kampanyalar hakkında bilgilendirin ve kampanyalarınızı onların beklentileri doğrultusunda şekillendirerek gelirlerinizi arttırın.

Uçuşları Takip Edin

Müşterilerinize uçuş bilgi ekranları sayesinde yolculukları ile ilgili olası herhangi bir gecikme veya iptale karşı güncel tutup sunmuş olduğunuz hizmetlerinize katma değer ekleyin.

Müşterilerimiz