Kamu Sektörü için Digital Signage Çözümleri

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

Kamu Sektörü için PlatPlay Çözümleri

Devlet kurumları ve toplu taşıma sistemleri toplum için hayati önem taşıyan hizmetleri sağlar. Hem kurumların hem de ulaşım sistemlerinde iletilmesi gereken bilgiler kamu yararına olabileceği gibi kamu güvenliğini de önemli ölçüde ilgilendirmektedir.

PlatPlay ile kurumunuz ve sunmuş olduğunuz hizmetleri vatandaşlar arasında uyumlu ve duyarlı bir iletişim kanalı kurarak iletmek istediğiniz mesajların daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kamu Sektörü için PlatPlay'in Kullanım Alanları

Birimler Arasında İletişimi Kuvvetlendirin

Büyük şehirlerde yönetilmesi gereken alanlar daha karmaşıktır ve farklı birimler üzerinden sağlanmaktadır. Bu birimler arasında iletişim kurmak çoğu zaman sanılanın aksine oldukça zor gelişir. PlatPlay çözümleri ile kamu kurumları arasında özel bir iletişim ağı kurmak çok kolay olduğu gibi sistemlerin entegrasyonu ve çalışmaya başlaması sanılanın aksine hızlıca çözülebilmektedir.

Kamu Mesajları Adresini Bulsun

PlatPlay kullanımıyla kamu kurumları görüntüler üzerinden birçok yeni mesaj, hizmet, fırsat ve bültenlerini kolayca yayınlayabilmeleri sayesinde etkileşim kurma yöntemlerinin ne kadar geliştiğini fark edecekler.

Digital Signage ile Mesajlarınızın Kontrolü Sizde Olsun
Digital Signage ile Etkin İnsan Kaynakları Yönetimi

Sivil Toplum Örgütleri ile İletişiminiz Kuvvetlensin

PlatPlay teknolojisini kullanarak sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışabilir, verimli bir şekilde tesislerde ve hizmet alanlarında sağlanacak bilgiler ile kurumların ve vatandaşların iletişimini arttırarak bunun gelişmesini sağlayabilirler.

Ulaşım Kolaylaşsın

PlatPlay teknolojisi ile hangi toplu taşıma aracının ne zaman geleceği şu anda hangi durakta olduğunu bilmek ve takip etmek son derece kolay. PlatPlay konforunu anlamak istiyorsanız metro beklerken bir sonraki seferin ne zaman geleceğini gösteren ekranları bir düşünün. İneceğiniz durağı kaçırmanız da artık çok zor çünkü bu interaktif ekranlar otobüslerin durağa geldiğini anlayarak sizi bilgilendiriyor olacak.

Anlık Bilgi Akışı Sağlayın

Hava koşulları, trafik ve yol durumu gibi konularda anlık bilgilendirme sağlayın. Örneğin bayram tatili boyunca otoyolların ücretsiz olduğunu duyurmak, dünyadan, ekonomiden veya sporla ilgili çeşitli bilgileri ekranlarda yayınlayarak kamu alanlarında vatandaşlara bilgi akışını sağlayabilirsiniz.

Kültür ve Sanat

Kültürel ve sanatsal etkinliklerin, müzelerin bilinirliğini arttırın. Bu alanlarda gerçekleşen etkinlikler ve geziler sırasında hedef kitleyi videolar ve interaktif içerikler ile bilgilendirin. Bu sayede kamu yararına olabilecek birçok faliyet ve kültürel aktivite için daha çok katılımcı toplayın.

Kamu Spotları

Kamu spotları sadece televizyondan mı yayınlanır? Televizyonlar ve radyolar son derece etkili kitle iletişim araçlarıdır; fakat PlatPlay de kamu spotlarının gösterimi için son derece etkin bir yöntemdir. Dijital ekranlar üzerinde kamuya açık alanlarda bilgilendirmeniz ve uyarılarınız devam etsin.

Doğal Afet

Doğal afet veya acil durumlarda PlatPlay sistemi, kamu binaları ve istasyonlar içerisinde acil durumla ilgili mesajları en etkili şekilde iletebilir; acil kaçış noktalarına yönlendirme yapabilir.

Kamu Sektöründe PlatPlay'in Faydaları

Lokasyon Bazında Hedefleme

Dilediğiniz bilgiyi, dilediğiniz lokasyonda gösterin. Bölge bölge mesajınızı farklılaştırın, her alanda vatandaşlara ulaşın.

Beklemek Sıkıcı Olmasın

Yoğun lokasyonlarda bekleyen vatandaşlara kurumunuz hakkında bilgi vermeye veya yönetmelikler ve çalışma sistemini öğretmeyi kolaylaştırın. Halkın kurumunuz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayın.

Turistleri ve Ziyaretçileri Bilgilendirin

Ülkemizi ziyaret eden yabancı turistleri şehrimizin güzellikleri, tarihi eserler, gidilebilecek yerler ve kültür sanat aktiviteleri hakkında bilgilendirin. Gidecekleri yerleri bulmalarını kolaylaştırmak için yönlendirin.

Kamu İletişimi

Hazırlanan interaktif içerik sayesinde yol ve yön bulma bilgileri aktarılabileceği gibi haber ve hava durumu gibi faydalı bilgiler vererek vatandaşlara faydalı hizmet sağlar.

Kamu Çalışanlarını Bilgilendirin

Kamu çalışanlarını kurum içi her türlü konuda bilgilendirin. Tatil ve etkinlik duyuruları gibi mesajların kolayca ulaşmasını sağlayın.

Maliyetlerinizi Düşürün

PlatPlay çözümleri, baskı masraflarından tasarruf etmenizi sağladığı gibi güncellemelerin anında ekranlara yansımasını sağlar, böylelikle basılı meteryalleri dağıtmak ve asmaktan kurtulur iletişimi hızlandırırsınız.

Gelirlerinizi Arttırın

Şehrinizin veya ilçenizin her yerine yerleştireceğiniz ekranlara reklamlar alarak kurumunuz için yeni bir gelir kaynağı oluşturun.

Acil Durumlarda Bilgilendirmeniz Hızlansın

Afet ve acil durum bilgilerinin yanında uyarılar ve yeni düzenlemeler hakkında kolayca bilgi verebilirsiniz. Oluşabilecek kayıpları minimuma indirerek paniğin azalmasına yardımcı olabilirsiniz.

Şubeleriniz ile İletişim Kolaylaşsın

Genel merkez ile lokal birimler arasında daha kolay iletişimi sağlarsınız. Yapacağınız bilgilendirmelerden şubelerinizin anında haberi olsun.

Vatandaşı Doğru Yönlendirin

Hiyerarşik işleyen departmanlarda iş süresini azaltarak vatandaşların bekleme sürelerini azaltın. Vatandaşların bilgi almak veya işlerini tamamlamak için doğru yöne yönlendirilmesini sağlar.

Müşterilerimiz