Dijital Ekran Kampanya Yönetim Sistemi

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

PlatPlay Çözümleri ile Doğru Zamanda, Doğru İçerik Kullanarak Etkili Kampanya Yönetimi Elde Ediliyor.

PlatPlay Digital Signage çözümleri kampanya ve promosyonlarınızın etki alanını genişletirken doğru müşterinin, doğru kampanya ile doğru yer ve zamanda buluşmasını sağlar.

PlatPlay, satış noktalarına yakın konumlanan ekranlar üzerinden verilen etkili mesajlar ile dikkatleri toplayarak kampanyalarınızın etkisini arttırır. Digital Signage yazılım çözümleri, interaktif yapıları sayesinde mesajlarınızda hedefleme olanağı sağlar.  Farklı lokasyonlarda, farklı mesajlara yer vererek haftanın günlerine veya günün saatlerine göre farklı içerikler yayınlayabilir ve kampanyalarınızın etkisini artırabilirsiniz.

PlatPlay ile Kampanya ve Promosyon Uygulamaları

Satışlarınızı Arttırın

Müşterilerinizin Dikkatini Çekerek Satışlarınızı Arttırın

Satış noktalarına yakın konumlanan dijital ekranlar sayesinde müşterilerinizin satışa yönelmesi sağlanabilir. PlatPlay Digital Signage çözümleri müşterilerinizin dikkatini çekerek anlık satın alma eğilimini arttırır.

PlatPlay Digital Signage çözümleri interaktif yapısı ve  yüksek çözünürlüklü ekranlar üzerinde etkin mesaj sunumu ile kampanyalarınızın etkisini arttırırken müşterilerinizin satın alma kararını olumlu yönde etkileyerek satışlarınızı arttırır.

Kolay ve Hızlı İçerik Yönetimi

Kampanya İçeriklerinizi Saniyeler İçerisinde Güncelleyin

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden erişebildiğiniz, kullanımı son derece kolay, basit ve sade arayüz ile kampanya içeriklerinizi güncellemeniz yalnızca birkaç saniye alır. Hızlı güncelleme avantajı ile klasik yöntemlere kıyasla mesajlarınızın etkisi çok daha yüksek olur.

PlatPlay’in sizler için hazırladığı hazır şablonlar sayesinde mesajlarınızı oluşturmak ve yayımlamak son derece kolaydır. Bu şablonlar ile hazırladığınız video ve resimleri yayına hazır hale getirir, kullanılan görsel öğeler ile müşterilerinizi etkiler ve sizi istediğiniz sonuçlara ulaştırır.

Birbirinden farklı temalar ile mesajlarınız sıkıcılıktan uzaklaşarak istediğiniz pozitif etkiyi yaratır. Her bir lokasyon için mesajlarınızı dilediğiniz gibi farklılaştırarak müşterileriniz için kişiselleştirilmiş bir deneyim sunabilirsiniz.

Kampanyalarınızın Sonucunu Görün

Detaylı Raporlama ile Kampanyalarınızın Etkisini Ölçümleyin

PlatPlay Digital Signage çözümleri size esnek raporlama imkanı sunar. Hangi ekranda, hangi mesajın ne zaman ve ne kadar süreyle yayınlandığını görmek kampanyalarınızın etkisini ölçümlemenize ve sonuçlarını iyileştirmenize yardımcı olur.

Raporlama avantajı, rakipleriniz ile aranızdaki farkı açmanıza ve rekabette başka bir boyuta geçmenize yardımcı olur. PlatPlay’in esnek raporlama kabiliyeti sayesinde müşterinizi daha iyi tanıyabilir ve onlara hitap eden kampanyalar yaratabilirsiniz.

Çapraz Satış Kampanyaları

İnteraktif Uygulamaları ile Çapraz Satışlarınız Artsın

Müşterileriniz, kendilerine sunduğunuz ürün ve hizmetlerinizi satın alır. PlatPlay Digital Signage çözümleri ile satın alma davranışını takiben müşterilerinize ilgi duyabilecekleri diğer ürün ve hizmetleri de önerebilirsiniz.

PlatPlay çözümleri anlık içerik güncellemesi yapabildiği gibi dış veri kaynakları ile de entegre olabilir. Bu sayede müşterilerinize ilgi duyabileceği ürün ve hizmetleri kolayca önerebilir ve satışlarınızı arttırabilirisiniz.