Holding ve Ofisler için Digital Signage Çözümleri

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

Holdingler için PlatPlay Çözümleri

Ofis ve iş yerlerinde yıllardır kullanılan standart pano ve basılı posterler artık yerlerini Dijital Signage sistemlerine bırakıyor.
PlatPlay’in sunmuş olduğu Digital Signage çözümleri ile sıkıcı olan ofis ve iş yerlerindeki ortamları modern ve yenilikçi bir görünüme kavuşturarak çalışanlarınızı hem eğlendirip hem bilgilendirebileceğiniz bir ortam sunabilirsiniz. Bu sayede şirket içindeki kurumsal iletişimi arttırarak hem farkındalık yaratıp hem de eğitici/öğretici bir ortam sağlayabilirsiniz.

Holdingler için PlatPlay Kullanım Alanları

Digital Signage ile Çalışanlarınızı Bilgilendirin

Çalışanlarınızı Bilgilendirin

PlatPlay çözümleri sayesinde hem çalışanlarınızı hem de müşterilerinizi bilgilendirebilir ve motive edebilirsiniz. Bu şekilde şirket içerisindeki verimliliği ve marka bilinirliliğini arttırabilirsiniz.

Etkin İnsan Kaynakları Yönetimi

Birçok insan kaynakları departmanı iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için Digital Signage çözümlerini tercih ediyor. PlatPlay’in sunduğu Digital Signage yazılımı, şirket tesislerinde hedeflenen bilgi ve ilgi çekici içerik paylaşımını sağlayabilir; kurum içi iletişimi güçlendirebilir.

Digital Signage ile Etkin İnsan Kaynakları Yönetimi
Digital Signage ile Çalışanlarınızın Verimliliğini Arttırın

Çalışanlarınızın Verimliliğini Arttırın

Organizasyonlar her zaman bilgi yaymak için yeni yollar arıyorlar. PlatPlay sistemleri sayesinde satış durum tabloları, hedef/gerçekleşen (KPI) verileri, üretim ölçümleri ve finansal tabloları (Dashboard’ları) ekranlar aracılığı ile paylaşarak güncel olarak yayınlayabilirsiniz.

Dış Veri Kaynakları ile Entegre Olun

Salesforce, Google Analytics ve Google Spreadsheets gibi araçlarda biriken verilerinizi örneğin; satış kotalarınızı, performansınızı ve diğer ilgili verilerinizi görselleştirip güncel olarak ekranlara yansıtın.

Digital Signage ile Dış Veri Kaynaklarına Etegre Olun
Digital Signage ile Toplantılarınız Verimli Geçsin

Toplantılarınız Verimli Geçsin

PlatPlay çözümleri ile toplantılarınızın verimliliği artarken takibi kolaylaşıyor. Microsoft Exchange veya  Google Takvim entegrasyonu ya da RoomPlanner kullanarak toplantı odası karmaşasının önüne geçip kaynakları daha verimli kullanabilirsiniz.

İç İletişiminiz Kuvvetlensin

PlatPlay sistemi üzerinden yayınlanan kurumsal iletişim verileri, LCD, Video Wall ve LED Ekranlar üzerinden kolaylıkla erişilebilmektedir. Görüntüler genellikle yüksek çalışan trafiği bulunan lobi, bekleme alanları, toplantı odası kapıları, dinlenme odaları, kafeterya, yemekhane, üretim hattı, çağrı merkezi ve satış sonrası destek departmanı gibi yerlere yerleştirilir.

Digital Signage ile Kuvveltli İç İletişim

Çalışanlarınıza Şeffaf Olduğunuzu Gösterin

Çalışanlarınız şirketinizi ekranlar üzerinde yer alan bilgilerden takip etsin, böylelikle genel verilere her yerden erişebilir kılarak her türden çalışan için şeffaf bir çalışma ortamı sunun.

Holdingler için PlatPlay’in Faydaları

Mesajlarınızı Kolayca Yönetin

PlatPlay içerik yöneticisi, kullanım kolaylığı için basit yapıda hazırlanmaktadır; bu yüzden teknik olmayan çalışanlar bile içerik oluşturma ve güncelleme işini kolayca yapabilirler.

Mesajınızın Güvenliği Korunsun

İçerik ve program yönetimi, istenildiğinde kurum içinde paylaşılabilir. PlatPlay sisteminde çalışanlara giriş ve kullanım yetkisi tanımlanarak kişilerin etki alanlarını belirleyebilir, sisteminizi daha güvenli tutabilirsiniz.

Motivasyonu Arttırın

PlatPlay sistemi ile çalışanlarınızı bilgilendirerek iş verimi ve motivasyonlarını arttırabilirsiniz. Şirketinizle ilgili haberleri, çalışanlar ile ilgili uyarı ve bilgilendirmeleri interaktif bir şekilde yapın. Mesajınız daha ilgi çekici hal alsın ve çalışanlarınıza ulaşsın.

Önemli Bilgiler Yayılsın

Şirketinize yeni katılan personel, sağlık ile ilgili duyurular, doğum günü ve benzeri özel günler, kurum içi işleyiş ve politikalar ile ilgili bilgilendirmeler çok daha hızlı ve etkin bir hal alsın.

Marka Bilinirliğinizi Arttırın

PlatPlay çözümleri ile kurumsal kimliğinizi yansıtın. Şirketinizi ziyaret eden kişiler markanız ve kurumunuz hakkında bilgi sahibi olsun. Yaptığınız projeler, şirketiniz hakkında haberler, iş ortaklıkları gibi bilgileri interaktif bir şekilde yayın.

Ziyaretçiler Yolunu Daha Kolay Bulsun

Şirketinizi dışarıdan ziyaret eden iş ortaklarınıza, müşterilerinize, tedarikçilerinize ve her türlü kişiye ilgili departmanı veya toplantı odasını bulmasında yardımcı ve yönlendirici olun.

Personelinizin Eğitim Sürecini Destekleyin

Bölge ofisleriniz, dağıtım kanallarınız veya temsilciliklerinizdeki çalışanlarınıza eğitim içeriği gösterebilirsiniz. Böylece çalışanlarınızın verimliliğini arttırmaya ve daha kaliteli bir hizmet sunmalarına yardımcı olursunuz.

Müşterilerimiz