PlatPlay Signage İle Müşterilerinize Daha Kolay Ulaşın

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

PlatPlay Müşterilerinizle İletişiminizi Sağlıyor.

PlatPlay yazılım çözümleri, birçok sektörde öne çıkan uygulamaları ile pek çok faydaya imza atıyor. Şüphesiz ki bu faydalar içerisinde öne çıkan başlıklardan biri Digital Signage uygulamalarının temelini oluşturan bilgilendirme ve yönlendirme fonksiyonudur.
Otellerden restoranlara, üniversitelerden hastanelere kadar birçok alanda bilgiye ve yönlendirmeye duyulan ihtiyacın mümkün olan en iyi ve en hızlı şekilde giderilmesi, müşteri memnuniyetinin temel unsurlarından birisi ve işletmelerimiz için olmazsa olmaz diyebileceğimiz bir kavramdır.

 

PlatPlay ile Bilgilendirme ve Yönlendirme Uygulamaları

Yön Bulma

Akıllı, Kolay ve Hızlı Yön Bulma

PlatPlay çözümleri, müşterilerinizin bilgiye erişimini kolaylaştrır ve hızlandırır. Bu şekilde müşterilerinizi memnun ederken personel masraflarınızı azaltabilirsiniz. Çünkü müşterilerinizin personelinize yönelteceği soru sayısında önemli oranda azalma gerçekleşecektir.

PlatPlay Digital Signage Yazılım Çözümlerini kullanarak hem dış mekanlarda hem de iç mekanlarda müşterilerinizin ulaşmak istedikleri konuma kolayca gitmesini sağlayabilirsiniz.

Bilgi Eksikliği Azalsın

Müşteri Memnuniyetini Arttırma ve Maliyetleri Düşürme

Müşterilerinizin işletmenizden içeriye adım attığı andan itibaren en çok ihtiyaç duyduğu konuların başında doğru bilgilendirme gelir. Bilgi eksikliği, müşterilerinizin mutsuz olmasına ve müşteri kaybetmenize sebep olur.

Kafasında soru işaretleri olan müşterilerin ne yapacaklarını bilemedikleri her saniye onların karar verme aşamasında bekleme sürelerini ve işlem sürelerini arttırır. Bu durum müşteri memnuniyetsizliği, personel maliyetlerinde artış ve iş verimsizliği gibi sonuçlara sebep olabilir.

PlatPlay’in interaktif Digital Signage çözümleri ile müşterinize süreçleriniz ve işleyişiniz hakkında kolayca bilgi verebilirsiniz. Üstelik bu bilgilendirme şekli klasik bilgilendirme yöntemlerine göre çok daha dikkat çekici ve etkili olacaktır.

Acil Durumlarda Etkin Bilgilendirme

Doğal Afet ve Acil Durumlarda Kaybı Azaltın

PlatPlay Digital Signage yazılım çözümleri dilediğiniz ekrandaki dilediğiniz mesajı anında güncellemenizi ve dolayısıyla bilginin son derece hızlı bir şekilde yayılmasını sağlar.

Yangın, sel ve deprem gibi doğal afetler ve olası acil durumlarla ne zaman karşılaşacağımızı bilemeyeceğimiz için bu durumlarda hızlı aksiyon almak yüzlerce, binlerce hayatın kurtulmasını sağlayabilir. PlatPlay çözümleri aynı zamanda, oluşan paniğin azaltılmasına da yardımcı olacaktır.

Müşterilerinizle Yakınlaşın

Müşterileriniz Bilgilensin, İlişkileriniz Kuvvetlensin

Yerel haberler, hava durumları, kültür-sanat aktiviteleri ve etkinlik zamanlamaları yayınlayarak müşterileriniz ile bütünleşin. PlatPlay Digital Signage Çözümleri ile “Infotaintment” kavramı ile müşterilerinize yakınlaşın.

Müşterileriniz mağazanızda, banka şubenizde, otelinizde veya havalimanında beklerken sıkılmasın. Farklı konularda bilgileri modern dijital ekranlar üzerinden dikkat çekici ve merak uyandırıcı bir şekilde sunup izleyicileri bilgilendirirken eğlendirin.