PlatPlay İş Ortaklığı

PlatPlay Çözümleri Yetkili Satıcısı Olun. Gelişen ve hızla büyüyen dinamik bir pazarda öncü çözümler sunun.

Neden Bayi Olmalıyım?

PlatPlay müşterilerinin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda dijital ekran için yazılım çözümleri sunar. Çözümlerimizi üretirken gücünü alanında uzman genç ve dinamik ekibinden almaktadır.

Bu ekip tarafından ortaya çıkan ürün ve çözümler Oteller, Banka ve Finans Kurumları, Hava Alanları, Mağazalar, Süper Marketler, Restoranlar gibi bir çok farklı alanda kullanılıyor. Geniş ürün yelpazemiz ve bilgi birikimimizi gücünüzle birleştirerek her iki taraf için karlı iş ortaklıklarına imza atmak istiyoruz.

Bayimiz Olmak İçin Bir Adım Atın

BİZE ULAŞIN

PlatPlay Signage

PlatPlay alanında öncü Digital Signage yazılım çözümleri sunar. Sunduğu çözümler işletmelerin dilediği lokasyona yerleştireceği yüksek çözünürlüklü ekranlar aracılığıyla vereceği mesajların ve içeriklerin daha etkin kullanılması, çok sayıda ekranın kolay yönetilebilmesi ve ekranlarda gösterilen içeriklere ait verilerin raporlar aracılığı ile ölçümlenmesini sağlar. PlatPlay Digital Signage müşterilerinizin resim, video ve ses dosyaları ile oluşturdukları görsel mesajlarını ekranlar aracılığıyla hedef kitlelerine ulaştırıyor. PlatPlay çözümleri İçerik Zamanlama ve Yönetimi, Parçalı Ekran Yapısı, Offline İçerik Oynatabilme, Uzaktan Erişim ve Dış Veri Kaynaklarına entegrasyon gibi özellikleri ile farklılaşıyor.

Toplantı Odası Çözümleri

PlatPlay sunduğu çözümler ile kurumsal şirketler ve orta ölçekli işletmeler için toplantı odası organizasyonunu kolaylaştırmak ve toplantılar ile ilgili yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak için iki ayrı çözüm sunar. RoomPlanner ile farklı lokasyonlar için şirketiniz bünyesinde bulunan bütün toplantı odalarını tanımlayabilir ve bu odaları çalışanlarınızın sizin belirttiğiniz yetki çerçevesinde bir onay mekanizmasından geçerek rezerve etmesini sağlayabilirsiniz. RoomDisplay ile toplantı odalarının veya konferans salonlarının dışına yerleştireceğiniz standart veya dokunmatik ekranlar aracılığıyla içeride yapılan toplantıda kimlerin olduğu, ne kadar süreceği ve sonraki toplantılara ait bilgileri gösterebilirsiniz.