Bankalar ve Finans Kurumları için Digital Signage Çözümleri

SORULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN HAZIRIZ!!!

Bize Ulaşın

Bankacılık ve Finans Sektörü için PlatPlay Çözümleri

Doğru yerde, doğru şekilde, doğru zamanda, doğru bir mesajla müşterilerimize dokunmak her geçen gün daha da önem kazanıyor. Özellikle Bankacılık ve Finans gibi son derece hızlı ilerleyen bir sektörde hedef kitleyi yakalamanın önemini bir kez daha hatırlatmak yanlış olmayacaktır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hedef kitleniz günlük yaşamın içerisinde birçok alanda teknolojiye yer veriyor. Gelişen teknoloji ile hedef kitleniz arasındaki bağ kuvvetlendikçe bu duruma ayak uydurmak kaçınılmaz hale geliyor.
İşte tam da bu noktada PlatPlay çözümlerinin bize sunduğu avantajlar bir kez daha önem kazanmaktadır.

Bankacılık Finans Sektörü için PlatPlay Kullanım Alanları

Müşterilerinize Dokunun

Birçok büyük banka müşteriler ve personel ile iletişim kurmak için Digital Signage Sistemlerini kullanır. PlatPlay Digital Signage Yazılımı, LCD, Videowall ve interaktif ekranlar aracılığıyla kampanya ve fırsatlar ile ilgili her türlü mesajınızı son derece etkili bir şekilde müşterilerinize iletmenizi sağlar.

Müşterileriniz Sıkılmasın

Birçoğumuzun daha önce tecrübe ettiği gibi beklemek son derece sıkıcıdır. Müşterilerinizin şubelerinizde beklerken daha keyifli vakit geçirebilmelerini sağlamak için interaktif ekranlardan yararlanabilirsiniz. Bu ekranlar aracılığıyla eğlenceli videolar, piyasaya dair haberler ve hatta sosyal medya hesaplarınızda yer alan bilgi akışlarına yer verebilirsiniz.

Farklı Veri Kaynaklarından Yararlanın

Finansal ürünlerin ve bilgilerin mümkün olduğunca hızlı bir şekilde müşterilere sunulmasında Digital Signage kullanımının statik içerik kullanımına göre çok daha kolay ve efektif sonuçlar sağladığını söylemek yanlış olmayacaktır. PlatPlay Digital Signage çözümleri birçok veri kaynağı ile kolayca entegre olabilir. Örneğin: Yatırımla ilgili herhangi bir alanda, mesela bir seans odası, dilediğiniz veri kaynağından eş zamanlı piyasa verilerini ekranlarınıza yansıtabilirsiniz.

İnteraktif Araçlardan Yararlanın

PlatPlay çözümleri, müşterileriniz ile etkileşime girebilir. Müşterilerinizin anlık bilgi ihtiyacını gidermek veya görüşlerini almak için yapacağınız anket uygulamaları sayesinde müşterilerinizi memnun edebilir, hizmetlerinizi iyileştirebilir ve personelinizin iş yükünü azaltabilirsiniz. Bu tarz interaktif uygulamalar ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, en iyi hizmeti ulaştıracağınızdan emin olabilirsiniz.

Bankacılık Finans Sektörü için PlatPlay'in Faydaları

Detaylı Rapor Avantajı

Ekranlarınızda yer alan her türlü aktiviteden haberiniz olsun. Hedef kitlenizi daha iyi tanıyın ve mesajlarınıza verdikleri tepkileri daha iyi anlayın. Kampanyalarınız daha başarılı olsun.

Kampanyalarınızın Performansı Artsın

Bankalar videowall ve interaktif Digital Signage sistemlerini kullanarak müşterilerini finansal hizmetler ve güncel kampanyalar hakkında bilgilendirmektedirler. PlatPlay sistemi, Digital Signage ekranlarında bu tür içerikleri geniş bir yelpazede sunabilir; canlı finansal verileri görüntülemek için kullanabilirsiniz.

Dikkat Çekin

Dış mekan uygulamaları ile şubelerinizin önünden geçen binlerce potansiyel müşteriyi yakalayın. Dışarıda vereceğiniz mesajlar ile markanızın algısını arttırırken kampanyalarınız daha bilinir bir hal alsın. Yeni müşteriler kazanın.

Mesajlarınızı Kontrol Edin

Müşterilerinizle iletişim kurarken mesajlarınızı kullanımı kolay bir arayüz üzerinden dileğiniz gibi yönetin. Vereceğiniz mesajları önceden planlayın; dilediğiniz ekranda, dilediğiniz mesaja, dilediğiniz zaman aralığında yer verin.

Güvenlikten Ödün Vermeyin

Digital Signage Sistemleri en yüksek güvenlik standartları olan, HTTPS, VPN, proxy, sanal sunucular, IP Kısıtlamaları ve Active Directory destekleyen öncül bir çözüm olarak kullanılabilir.

Hedef Kitlenizi Yakalayın

Mesajlarınız bölgeden bölgeye farklılaşsın. Herkese aynı mesajı göstermeyin. Örneğin bir üniversite kampüsü içerisinde yer alan şubenizde emeklilere yönelik bir kampanyadan bahsetmek çok etkili olmayabilir.

Müşterilerimiz